بیانیه ماموریت

هدف شرکت پانا توجه به افزایش میزان رضایت مشتری از طریق از خود گذشتگی برای جلب رضایت مشتری با سرعت بخشی به پاسخگویی و ارائه خدمات،افزایش کیفیت خدمات، بهبود مستمر سیستم مدیریت و نظارت بر خدمات از طریق شناسایی، اجرا و کنترل فرآیندها و تعیین اهداف مناسب سازمانی جهت ارائه :

  • مشاوره و ارائه راه حل‌های فراگیر امنیتی در راستای استاندارد امنیت اطلاعات ISOBS27001
  • پشتیبانی و نگهداری پروژه‌های امنیت اطلاعات شبکه
  • طراحی، راه‌اندازی و نگهداری امنیت شبکه و اطلاعات
  • آموزش تخصصی دوره‌های امنیت شبکه و اطلاعات
  • ارائه نرم‌افزارها و سخت افزارهای امنیت شبکه

 

در سطح کشور مطابق با استاندارد جهانی ISOBS27001 و برای سازمان‌های دولتی، شرکت‌ها و کارخانجات دولتی، نیمه‌دولتی و خصوصی است. در این راستا نوآوری و استفاده از فن‌آوری‌ها، نرم‌افزارها، سخت افزارها و استانداردهای امنیتی روز دنیا در زمینه امنیت اطلاعات و به روز نگه‌داشتن تجهیزات و خدمات مورد استفاده در شرکت، سر لوحه کار ما قرار دارد. شرکت همواره می‌کوشد در زمینه افزایش سهم بازار تلاش نماید و در محیطی برنده-برنده زمینه رشدی پایدار را برای ذینفعان فراهم سازد.

شرکت پانا با تکیه بر شعار بنیادی خود (آرامش در پناه امنیت) با هدف ارتقاء سطح امنیت شبکه‌های اطلاع رسانی سازمان‌ها و با رعایت اصول فنی، کیفی و اقتصادی فعالیت می‌کند. شرکت پانا دارای تیم مدیریت و فنی با تجربه در عرصه ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف انفورماتیک می‌باشد. همچنین پیشرو بودن شرکت در ارائه خدمات بر اساس استانداردهای بین‌المللی، سرویس‌های این شرکت را از غالب شرکت‌های ارائه دهنده در ایران متمایز می‌نماید.

گسترش فرهنگ پیشگیری از تهدیدات امنیتی در شبکه، حفظ انواع اطلاعات در شبکه و فرهنگ‌سازی در این زمینه در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ همواره سر لوحه فعالیت شرکت می‌باشد و در این راستا جلسات آموزش، مشاوره و توجیهی برگزار می‌نماید. توجه به منابع انسانی به عنوان رکن اصلی سازمان از بدو تأسیس مورد توجه بوده‌است.  بهبود فرآیندهای منابع انسانی مبتنی بر شایسته سالاری در راستای تحقق مأموریت، چشم انداز و اهداف بلند مدت شرکت و ایجاد همسویی استراتژیک بین اهداف شرکت و کارکنان، پرورش سرمایه‌های انسانی از طریق تجهیز مدیران و کارکنان به شایستگی‌های مورد نیاز، ایجاد فرصت‌های برابر یادگیری و توسعه و نیز ایجاد زمینه‌های مشارکت و ارتباط با کلیه ذینفعان از اهداف اصلی شرکت پانا است.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین