راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه شرکت مهندسی پانا

1-    از منوی بالای سایت وارد صفحه خرید آنلاین شده و با توجه به برند محصول مورد نظر خود ( ESET یا Kaspersky ) روی تصاویر مربوطه کلیک نمایید.

 3
2-    پس از انتخاب برند مورد نظر، محصول تعداد کاربر و مدت اشتراک خود را انتخاب نمایید

2-1 چنانچه خرید شما، خرید جدیدی می باشد و از سال گذشته لایسنسی ندارید گزینه خرید جدید را انتخاب نمایید و دکمه خرید را بزنید تا وارد مرحله بعد شوید.

 4 14 2

2-2 در صورتی که تمایل به تمدید لایسنس معتبر سال گذشته خود دارید گزینه ی تمدید را انتخاب نمایید. در این صورت پس از زدن دکمه خرید و رفتن به مرحله بعدی باید لایسنس سال قبل خود را در محل های مشخص شده وارد نمایید
*برای محصولات ESET، باید Username و Password که سال گذشته  از طرف شرکت ESET برایتان ارسال شده را وارد نمایید. در ضمن در نظر داشته باشید که برای تمدید باید همان محصول و همان تعداد و مدت اشتراک سال قبل را انتخاب نمایید در صورت تغییر هر یک از موارد تخفیف تمدید به شما تعلق نخواهد گرفت. سپس در صورتی که لایسنس معتبر باشد با دریافت پیغام موفقیت آمیز پس از زدن دکمه بررسی میتوانید به مرحله نهایی کردن خرید بروید.
 5 1

*برای کسپرسکی نیز لازم است کلید لایسنس را از داخل نرم افزار پیدا کرده (مانند تصویر زیر) و سپس در باکس مربوطه مانند تصویر دوم  وارد نموده و کلید بررسی را بزنید.
 KIS lic2 large5 2

 
در صورتی که لایسنس معتبر باشد و قبلا تمدید نشده باشد پیغام موفقیت آمیز میدهد و می توانید با کلیک بروی دکمه نهایی کردن خرید به مرحله بعدی بروید.

3-    پس از کلیک بروی دکمه نهایی کردن خرید در صورتی که وارد سایت نشده باشید باید نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید وارد کرده و دکمه ورود را بزنید.  چنانچه تا به حال در سایت ما ثبت نام نکرده اید گزینه ایجاد حساب کاربری را بزنید تا بتوانید ثبت نام را انجام دهید و مراحل خرید را ادامه دهید.

login
 
سپس اطلاعات مربوط به مشخصات خریدار را به طور کامل و صحیح وارد می نمایید و بروی دکمه ثبت اطلاعات و صدور فاکتور کلیک نمایید.
*در صورتی که کوپن تخفیفی به شما تعلق می گیرد در این مرحله می توانید کوپن خود را اعمال نمایید.
 6

4-    در مرحله بعدی در جدولی مشخصات خود و محصولی که قصد خرید آن را دارید مشاهده خواهید کرد پس از بررسی نهایی و اطمینان از صحت اطلاعات قوانین خرید را مطالعه و سپس چک باکس کنار آن را انتخاب نموده و دکمه ی پرداخت را جهت اتصال  به درگاه بانک و پرداخت نهایی با استفاده از کارت بانکی خود، بزنید.

7
*پس از پرداخت موفقیت آمیز، تکمیل روند خرید را زده و مجددا وارد سایت پانا خواهید شد و پیغامی مبنی بر ارسال لایسنس تا دقایقی بعد را دریافت خواهید نمود.
*چند دقیقه پس از خرید لایسنس خریداری شده از سایت مادر به ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین لازم است علاوه بر پوشه Inbox ایمیل خود، پوشه Spam را نیز بررسی نمایید.
*در صورتی که وارد سایت شده باشید، از قسمت حساب کاربری بالای صفحه می توانید مشخصات خود را ویرایش نموده، تاریخچه سفارشات خود را مشاهده نمایید و یا از سایت خارج شوید
 end
در صورت بروز هرگونه مشکل با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین