NeuShield Data Sentinel

Neu shield picture

وجه تمایز NeuShield

چرا بسیاری از شرکت ها با اینکه برای مقابله با باج افزارها سرمایه گذاری قابل توجهی برای یک لایه مدل امنیتی انجام داده اند اما با حملات باج افزاری روبرو شده اند؟ دلیل آن این است که بیشتر باج افزارها مورد هدف قرار می گیرند اما در واقع راهکار آن، استفاده از یک رویکرد جدید برای حفاظت از داده ها می باشد.
 NeuShield Data Sentinel از طریق ایجاد یک سپر محافظ بین فایل ها و برنامه های شما یک عملکرد کاملا متفاوت ایجاد میکند. هنگامی که باج افزار یا برنامه های دیگر تغییراتی ایجاد می کنند، فایل های اصلی دست نخورده باقی می مانند و به کاربران امکان برگرداندن هرگونه تغییر ناخواسته ای را که ایجاد کرده اند را میدهد.

در حالی که محصولات دیگر نسخه هایی از بک آپ فایل های شما را ایجاد می کنند که باعث افزایش چشمگیر استفاده از دیسک و عملکرد آن خواهد شد، با تکنولوژی Mirror Shielding  مورد استفاده در NeuShield  می توانید فایل اصلی را بدون نیاز به بک آپ گیری حفظ کنید و Data Sentinel  امکان حفاظت از فایل هایی را بدون نیاز به فعالیت دیسکی اضافه ای را میدهد.

 

ویژگی ها :

 • MIRROR SHEILDING
  NeuShield برنده جوایز تکنولوژی Mirror Shielding است که شما را قادر می سازد داده های خود را بدون نیاز به بک آپ گیری یا بازگرداندن داده ها، با هر نوع آسیب، حذف و یا رمزگذاری ای که به دلیل حملات سایبری اتفاق می افتد، فورا بازیابی کنید.
 • ONE-CLICK RESTORE
  شما می توانید طی چند دقیقه تنها با یک کلیک ساده کل سیستم عامل خود را به بهترین حالت شناخته شده برگردانید. دیگر نگرانی ای بابت از دست رفتن زمان به دلیل بدافزارهای ناشناخته ، پچ ها و یا سیستم عامل آسیب دیده نخواهید داشت.
 • FILE LOCKDOWN
  فرض میکنیم شما قربانی حملات باج افزار شده اید و نمی توانید هیچ Downtime ای داشته باشید. مشکلی نیست! NeuShield Data Sentinel به شما این امکان را می دهد که داده های خود را قفل نمایید تا کارمندان بتوانند به کار و استفاده از داده های خود ادامه دهند تا زمانی که با One-Click Restore بتوانید سیستم عامل خود را بازیابی کنید.

 • DATA ENGRAMS
   Mirror Shielding ™ می تواند نسخه های کپی شده از داده های اصلاح شده در نقاط مختلف را در لحظه ایجاد نمایید. Data Engram مانند تاریخچه ورژن فایل کار میکند و به شما امکان بازیابی فایل ها با ورژن های قبلی را می دهد.

 • CLOUD PROTECTION
  آسیب از طریق باج افزارها هنگام استفاده از درایورهای ابری افزایش می یابد. NeuShield Data Sentinel گسترج باج افزار را متوقف می کند و قادر خواهید بود که داده های آسیب دیده را فورا بازیابی نمایید. این محصول از Microsoft OneDrive, Google Drive, Dropbox,  و  Box.com پشتیبانی می کند.
 • BOOT PROTECTION
  حفاظت از بخش بوت یک داریو به منظور جلوگیری از انواع حملات باج افزارهایی که فرآیند بوت را تحت کنترل خود گرفته و از نوشتن برنامه ها بر روی رکورد بوت جلوگیری می کنند.
 • DISK PROTECTION
  نظارت بر تمامی دسترسی های دیسک مستقیم، برای جلوگیری از برنامه های مخربی که داده های موجود در Hard Drive و SSD را از بین می برند.
افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین