قوانین و مقررات خرید آنلاین سایت

Terms and Conditions

از اینکه شرکت مهندسی پانا را برای خرید خود انتخاب کرده اید سپاسگزاریم. برای احترام به حقوق خریداران محترم قوانین و شرایط خرید از فروشگاه الکترونیکی این شرکت به شرح زیر به اطلاع می رسد، خواهمشندیم قبل از قطعی کردن خرید خود، آن ها را مطالعه فرمایید. با استفاده از این وب سایت و تایید خرید، شما موافقت خود را با قوانین استفاده از آن اعلام می نمایید. بدیهی است که فروشگاه در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. کلیه فعالیت های این فروشگاه اینترنتی نرم افزارهای حفاظتی براساس قوانین و مقررات تجاری جمهوری اسلامی ایران می باشد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا محفوظ بوده که اقدام به، به روز رسانی یا تغییر محتوای این صفحه نماید.
مقررات و شرایط عمومی و اختصاصی :

 1.  مشتریان با اطلاع و آگاهی کامل از قوانین و مقررات سامانه خرید اینترنتی و در چارچوب آن اقدام به خرید می‌کنند.کلیه خدمات و محتویات وب سایت برای استفاده غیرتجاری و شخصی کاربران عرضه شده است، هرگونه برداشت غیرمجاز و بدون هماهنگی از این اطلاعات پیگیرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از آنها نمی باشد.
 2.  شخص خریدار ابتدا از طریق سایت و آگاهی کافی نسبت به انتخاب محصول اقدام می نماید.
 3. کلیه اطلاعات وارد شده در فرم ثبت سفارش در فروشگاه می بایست با اطلاعات حقیقی شخص مطابقت داشته باشد.(بدیهی است ارتباط بعدی تنها از طریق همین اطلاعات صورت می پذیرد)
 4.  مسئولیت حفظ و مراقبت از محصول خریداری شده منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود و فروشگاه از این جهت مسئولیتی نخواهد داشت.
 5.  آدرس ایمیل خریدار بعنوان محل دریافت محصول تلقی گردیده و عواقب درج اشتباه آدرس به عهده خریدار می باشد. (در صورت اشتباه در ثبت آدرس ایمیل، ارسال مجدد محصول به ایمیل خریدار فقط با ارائه شماره پیگیری بانک بعد از حداقل پنج روز پس از پرداخت امکان پذیر می باشد)
 6.  فروشنده، هیچ مسئولیتی در قبال عدم دسترسی خریدار به ایمیل ثبت شده خریدار را ندارد، لذا در هنگام ثبت آدرس ایمیل در موقع سفارش نهایت دقت را در معتبر بودن آن مبذول فرمائید.
 7. مشتری با اطلاع کامل از قیمت و نوع کالای عرضه شده اقدام به خرید نماید. 
 8. اعتبار قیمت ها در وب سایت فروشگاه اینترنتی در لحظه خرید معتبر و مقطوع بوده و غیر قابل تغییر می باشد.
 9. هزینه ارسال لایسنس برای مشتریان از طریق ایمیل رایگان می باشد. (ارسال توسط پیک یا مراجعه حضوری در این روش خرید، امکان پذیر نمی باشد).
 10.  بدلیل اینکه محصول حاوی داده رایانه ای می باشد و خرید لایسنس بصورت الکترونیکی و ارسال آن اتوماتیک می باشد، امکان مرجوع یا تعویض محصول وجود ندارد بنابر این خریدار می بایست در انتخاب محصول نهایت دقت را مبذول داشته باشد.
 11. فروشنده پس از تایید پرداخت از بانک بصورت خودکار اقدام به ارسال محصول به ایمیل ثبت شده خریدار می نماید.
 12. در صورت عدم موجودی یک محصول به تعداد درخواستی (برای درخواستهای به تعداد زیاد)، سایت بصورت اتوماتیک از فروش آن جلوگیری می نماید و در صورتیکه پس از پرداخت تعداد محصول درخواستی به اندازه مورد نیاز موجود نباشد، دستور برگشت وجه پرداختی به صورت اتوماتیک به بانک داده خواهد شد.
 13. دریافت نرم افزار منطبق با نوع خرید و لایسنس متناظر آن، از طریق صفحه اصلی سایت بصورت رایگان قابل دریافت و بارگیری می باشد و امکان ارسال سی دی یا باکس نرم افزار وجود ندارد.
 14.  پس از سفارش خریدار موظف است که اطلاعات خرید خود را در محلی یاداشت نموده تا در مراحل پیگیری و یا بروز اشکال بتواند از آن اطلاعات استفاده نماید. (اطلاعات لازم شامل شماره پیگیری بانک، تاریخ و زمان پرداخت، ایمیل ثبت شده، نوع و تعداد محصول درخواستی، شماره سریال و شناسه کاربری لایسنس).
 15.  فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت و زیان های وارده به مشتریان در اثر افشاء شدن لایسنس از سوی خریدار را بعهده نخواهد داشت.
 16. در مواردی كه فروشگاه بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های كامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رویدادهای اجتناب ناپذیر و ... آنچه كه خارج از كنترل فروشنده است قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود.
 17. مشتریان با اطلاع و آگاهی کامل از قوانین جرایم رایانه‌ای و سایر قوانین مرتبط به خرید اقدام کرده و مسئولیت هرگونه رفتار خارج از چارچوب قانون بر عهده کاربر است.
 18. عملیات خرید پس از انتخاب محصول و پرداخت از طریق درگاه بانک و دریافت محصول از طریق ایمیل به اتمام می رسد.
 19. فروشگاه می‌تواند كلیه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.
 20. به متقاضیان لایسنس "ESET Mobile Security" تنها پشتیبانی لایسنس ارائه میگردد و از ارائه هرگونه پشتیبانی فنی دیگر در خصوص نسخه های تلفن همراه معذور می باشیم.
 21. در صورت کسر شدن مبلغ پرداختی و عدم دریافت لایسنس خواهشمند است ابتدا با واحد فروش تماس و از اقدام به خرید مجدد، جدا خودداری نمایید.
 22. انتخاب محصول مناسب بر عهده خریدار نهایی می باشد و شرکت مهندسی پانا، محصول را بدون هیچگونه تغییری از طریق شرکت سازنده در اختیار خریدار قرار می دهد بنابراین مسئولیت خسارت های احتمالی به هر دلیل بر عهده خریدار می باشد.
 23. هرکاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در وب سایت شرکت مهندسی پانا ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب می شود و حق مسدود کردن یا حذف حساب های کاربری جعلی یا تکراری در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای پانا محفوظ خواهد بود.
 24. خریدار پس از تایید سفارش خرید و پرداخت مبلغ نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد و کالای خریداری شده غیرقابل عودت می باشد.
 25. شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی کاربران خود حفاظت کند و اطلاعات افراد به صورت کاملا محرمانه نگهداری می گردد و به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نمی گردد.

در پایان اینجانب با مطالعه بندهای فوق و آگاهی کامل از مقررات خرید اینترنتی و پذیرش تمامی شرایط و مقررات مذکور به خرید الکترونیکی اقدام نموده و در آینده هرگونه اعتراض به موارد ذکر شده را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین