محصولات

products2

ارائه راهکارهای امنیت فناوری اطلاعات

ESET p

 

دفتر مرکزی شرکت "ESET" در سال 1992 در شهر براتیسلاوا کشور اسلواکی تاسیس گردید و همزمان دفاتری در شهرهای ساندیاگو (آمریکا)، بوینس آیرس (آرژانتین)، پراگ جمهوری (چک) و سنگاپور (سنگاپور) بوجود آمد. شرکت "ESET"دارای نمایندگیهای گسترده ای در بیش از 200 کشور دنیا است. در سال 2008 شرکت "ESET" یک  مرکز توسعه و تحقیقات جدید در شهر "Kracow" کشور لهستان به منظور ارتقاء نوآوری و تکنولوژی های حفاظتی ارائه شده تاسیس نموده است.

شرکت "ESET" با رشدی حدود 2860 درصدی در ظرف مدت 5 سال، از طرف موسسه "Deloitte"(مرکز معرفی 500 شرکت برتر تکنولوژی) به عنوان برترین شرکت در اروپا، خاورمیانه و آفریقا معرفی گردید.

 

Kaspersky Lab یك گروه بین‌المللی است كه بیش از 1700 متخصص كاملاً برجسته را در استخدام خود دارد و دفتر مركزی آن واقع در مسكو است؛ كه بسان سایر شعبات اصلی آن در اقصی نقاط جهان، سرپرستی فعالیت‌های نمایندگی‌های محلی و شركای شركت را در پنج نقطه جهان، یعنی: اروپای غربی، اروپای شرقی، خاورمیانه و آفریقا، آمریكای شمالی و جنوبی و منطقه آسیای شرقی و اقیانوسیه و ژاپن به عهده دارد. این شركت در حال حاضر در بیش از صد كشور از نقاط مختلف جهان فعالیت دارد. محصولات و فناوری‌های آن، امروزه چتری حمایتی برای افزون بر 300 میلیون كاربر در دنیا گسترده است.

Kaspersky p
 gfi p

 

GFI یکی از معروفترین تولیدکنندگان ابزارهای مدیریتی و امنیتی در زمینه‌های وب و نامه الکترونیک، آرشیو و نسخ پشتیبان و امنیت شبکه در سطح شرکت‌های کوچک تا بزرگ می‌باشد. تنوع کم نظیر محصولات GFI در کنار سادگی نصب، راه‌اندازی و نگهداری آن‌ها به مدیران شبکه امکان می‌دهد هر چه بهتر و راحت‌تر به وظایف خود در زمینه مدیریت، امنیت و نظارت بر شبکه و کاربران آن بپردازند. به دلیل کیفیت بالا و امکانات کم نظیر محصولات GFI، در حال حاضر صدها هزار شرکت کوچک و بزرگ در حال استفاده از محصولات این شرکت می‌باشند.

 

شرکت Fortinet در سال 2000 در کالیفرنیا تاسیس گردید و در سراسر جهان نمایندگی فعال دارد.این شرکت توسط یک تیم مدیریتی قوی و با تجربه در زمینه امنیت و شبکه هدایت می شود و  یکی از بزرگترین و مطرح ترین ارائه دهندگان تجهیزات امنیت شبکه در سراسر جهان است. محصولات این شرکت با حفاظت یکپارچه و عملکرد بالا به صورت گسترده سازمانها و شرکتهای استفاده کننده در سراسر دنیا را در برابر تهدیدات امنیتی پویا محافظت می نماید. چنانکه در سال 2012 در فهرست Fortune global 100 این شرکت بیشترین استفاده کننده در این زمینه را داشته است.

 fortigate p

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین