Endpoint Protector DLP

endpoint protector site logo

راهکاری حرفه ای برای امنیت اطلاعات در برابر خطرات دستگاههای ذخیره سازی خارجی، سرویس های ابری و دستگاههای موبایل

در جهانی که دستگاههای قابل حمل، شیوه زندگی و ابعاد زندگی ما را تغییر داده اند، Endpoint Protector برای محافظت ازاطلاعات محرمانه در برابر تهدیدات داخلی طراحی شده است، در حالی بهره وری را حفظ نموده و کار را راحت، امن و لذت بخش تر می نماید.

روش های مبتنی بر لیست سیاه و سفید،  انعطاف پذیری در ایجاد سیاست ایجاد می نمایند. سازمان ها می توانند استفاده از دستگاه های قابل حمل خاص و انتقال داده ها به برنامه های کاربردی اشتراک گذاری مبتنی بر ابر و سایر سرویس های آنلاین را منع کنند، اما اجازه انتقال به URLهای خاص و نام دامنه برای برخی از کامپیوترها/ کاربران/گروه ها، را صادر نموده تا از وقفه در کار سازمان اجتناب نماید.

Endpoint Protector به صورت سخت افزار یا دستگاه مجازی ارائه می شود، می تواند در عرض چند دقیقه تنظیم شود. علاوه بر این، رابط مدیریتی آن اجازه می دهد تا مدیریت سیاست ها و چک کردن گزارش از هر دستگاه، از دسکتاپ تا تبلت امکان پذیر باشد.

Endpoint Protector به طور چشمگیری، خطرات ناشی از تهدیدات داخلی را کاهش می دهد که می تواند منجر به نشت، ربودن و یا در معرض خطر قرار گرفتن اطلاعات شود. علاوه بر این، هماهنگی با قوانین و مقررات مختلف نیز برآورده شده است.

 Untitled2

 

محافظت بر اساس محتوا

برای windows, macOS و Linux

نظارت و کنترل داده های در حال حرکت، تصمیم گیری در مورد فایل هایی که می توانند یا نمی توانند شرکت را از طریق نقاط خروجی مختلف ترک کنند. فیلترها را می توان براساس نوع فایل، برنامه، محتوای سفارشی و یا از پیش تعریف شده، Regex و موارد دیگر تنظیم کرد.

eDiscovery

برای windows, macOS و Linux

 اسکن داده ها در نقطه های پایانی در شبکه و انجام اقدامات ضروری مانند رمزگذاری یا حذف فایل در مواردی که داده های محرمانه بر روی رایانه های غیرمجاز شناسایی می شوند.

کنترل دستگاهها

برای windows, macOS و Linux

 نظارت و کنترل دستگاهها و پورت های USB، امکان تعریف انواع دسترسی براساس نوع دستگاه، کاربر، گروه، کامپیوتر و ... .

مدیریت دستگاههای موبایل

برای Android, iOS و macOS

 سطح امنیتی روی گوشی های هوشمند و تبلت ها را مدیریت، کنترل و تنظیم کنید. امکان ارسال تنظیمات امنیتی، تنظیمات شبکه، تنظیمات برنامه ها و ... .

رمزنگاری اطلاعات

برای windows و macOS

 به طور خودکار، اطلاعات روی دستگاههای ذخیره سازی خارجی را با استفاده از الگوریتم AES 256 رمزگذاری کنید. امکان استفاده در پلتفرم های مختلف، بسیار آسان و کاربردی.

 

100% قابل انعطاف برای نصب

مناسب برای هر نوع شبکه، این محصول امکان استفاده برای سازمانهای بزرگ، تجارت های متوسط و کوچک و حتی کاربران خانگی را نیز دارد. با معماری کاربر/سرور و کنسول مدیریتی تحت وب، نصب در شبکه و مدیریت کاربران بسیار راحت انجام می شود. علاوه بر این، امکان تهیه به صورت فیزیکی، مجازی، سرویس ابری Amazon، نسخه ابری و نسخه Stand-alone، این اختیار را به کاربر می دهد  تا با خیال آسوده، بهترین نسخه را برای شبکه خود انتخاب کند.

 Endpoint Protector

محافظت براساس محتوا، کنترل دستگاهها، eDiscovery و رمز گذاری

بر روی سیستم های های مختلف و مدیریت دستگاههای موبایل و برنامه های آن.                                             

 My Endpoint Protector

محافظت از محتوا، کنترل دستگاهها و رمزگذاری  بر روی سیستم های

windows و Mac و همچنین مدیریت دستگاههای موبایل و برنامه های آن.                       

Untitled

endpoint p

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین