پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Kaspersky Endpoint Security for Mac

Kaspersky Endpoint Security for Mac از تهدیدات جدید بدون کندی سرعت کاربر و تداخل در حرکت آنها پیشگیری می کند. این محصول امنیتی دقیق فراهم کرده و بنابراین کاربر می تواند به صورت ایمن از هرجایی که تمایل دارد، کار کند.

کسب و کارهایی که از سیستم های Mac استفاده می کنند نیازمند امنیتی هستند که مانع جریان خلاقیت آنها نشوند. اگر کارمندان شما از برنامه با منابع فشرده استفاده می کنند، به راهکاری نیاز دارند که قدرت پردازش و باتری سیستم را زیاد مصرف نکرده یا همه چیز را به دلیل یک آپدیت در زمان نامناسب متوقف نکند.

این محصول از سیستم های Mac در برابر آخرین تهدیدات سایبری بدون ایجاد وقفه در روند کاری حفاظت می کند و به سازمان شما کمک می کند تا :

تهدیدات Mac می تواند روی کسب و کار تاثیر بگذارد.

در مقایسه با سایر پلتفرم ها، MacOS نسبتا امن بوده، اما تهدیداتی که سیستم های Mac را هدف قرار می دهند، افزایش یافته و مهاجمان سایبری اغلب از آنها به عنوان پله ای برای ورود به شبکه بزرگتر استفاده میکنند.

تمامی کامپیوترهای Mac که به اینترنت متصل هستند، در برابر مسائل امنیتی آسیب پذیر هستند و با همان تهدیداتی که برای سیستم های ویندوزی وجود دارد مثل باج افزار، تروجان و backdoor ها و تهدیداتی ناشی از خطای کاربری و آسیب پذیری های نرم افزاری روبرو هستند. در شبکه های ناهمگون، دستگاههای Mac ناامن می تواند یک نقطه ورود برای بدفزاری محسوب شده و سپس کل سیستم ها را درگیر نماید.

محصول مذکور طراحی شده تا چالش های موجود را رفع نموده و امنیتی عالی برای سازمان های متکی به Mac فراهم کند.

ویژگی ها و قابلیت ها

حفاظت از تهدیدات سایبری جدید

Kaspersky Endpoint Security for Mac حفاظتی چند لایه برای تهدیدات مدرن فراهم می کند.

تکنولوژی های امنیتی فعال کسپرسکی فرصت تهدیدات برای دستیابی به اندپوینتهای سازمان را کاهش داده و کمک می کند تا آنها را شناسایی و بلاک کنید.

میلیونها خریدار کسپرسکی در سراسر جهان به صورت داوطلبانه اطلاعات تهدیدات ناشناس روی سیستم های خود را به KSN ارائه می دهند. این آزمایشگاه تهدید مبتنی بر ابر اطلاعات ارزشمندی از فایل های مشکوک جمع آوری و ذخیره می کند بنابراین می تواند تصمیمات سریع و دقیقی در مورد امن بودن یا نبود فایل یا آدرس وبی بدون نیاز به آنالیز کامل محتوای آنها بگیرد. این موضوع کمک می کند تا از کسب و کار در برابر تهدیدات ناشناس محافظت شود.

Network Threat Protection کسپرسکی به پیشگیری از تهدیدات شبکه شامل اسکن پورت، حملات DDoS و سرریز بافر، کمک می کند. این قابلیت به طور مداوم بر فعالیت شبکه نظارت داشته و اگر رفتار مشکوکی شناسایی کند، پاسخ های از پیش تعریف شده ای اجرا می شود.

Web Threat Protection کسپرسکی نرخی نزدیک به 100% برای شناسایی حملات ورودی خروجی ترافیک داشته و اسکریپتهای مضر را بلاک می کند.

آنالیز ابتکاری آدرسهای وب را برای مشخصات وبسایت های فیشینگ بررسی می کند تا به جلوگیری از مشاهده وبسایت های مخرب توسط کاربر و سرقت اطلاعات ارزشمند سازمان کمک می کند.

کامپوننت کنترل وب بر دسترسی به دسته بندی خاصی از منابع وب محدودیت گذاشته یا آنها را بلاک می کند. این کار از هدر رفتن زمان و نشت اطلاعات بالقوه روی شبکه های اجتماعی و سرویس های پیام رسان پیشگیری می کند.

برای شناسایی و خنثی نمودن تهدیدات قبل از اینکه به سیستم ها آسیبی برسانند، فایل ها در real time و قبل از بازگشایی، کپی، اجرا یا ذخیره و اسکن می شوند.

علاوه بر شناسایی و بلاک تهدیداتی که سیستم های Mac را هدف قرار می دهند این محصول همچنین به دنبال جستجوی تهدیدات لینوکس و ویندوزی که ممکن است روی سیستم های Mac شما وجود داشته باشد، نیز هست. چنین تهدیداتی ممکن است آسیبی به سیستم مک نزدند اما می توانند برای سایز سیستم های دورن شبکه خطرناک باشند. این تهدیدات قبل از اینکه از طریق سیستم Mac گسترش پیدا کنند، بلاک می شود.

کمترین اثر بر کاربرها و سیستم ها

این محصول امنیتی سطح بالا با حداقل اثر بر منابع و عملکرد کاربر را ارائه می کند.

محصول مذکور به گونه ای طراحی شده تا از منابع کلیدی سیستم مثل CPU و Disk کمترین استفاده را داشته باشد.

تکنولوژی هوشمند و متناسب  iSwift/iChecker تضمین می کند که فایلهایی که به صورت مرتب در دسترس کاربران هستند، اسکن غیرضروری نخواهند شد و به طور موثری بار سیستم را کاهش می دهد.

مدیریت مرکزی

رنجی متنوع از سناریوهای امنیتی از پیش پیکربندی شده و پالیسی های امنیتی از پیش تنظیم شده، کمک می کند تا پالیسی ها امنیتی را موثرتر اجرا کنید، همچنین در تنظیم پارامترها برای نیازهای مدنظر انعطاف پذیری خواهید داشت.

تمامی کارکردهای امنیتی به راحتی از کنسول مدیریت مرکزی KSC کنترل می شود- همچنین نقطه مرکزی برای مدیریت اپلیکیشن های امنیتی کسپرسکی می باشد.

ادمین میتواند نصب، مدیریت و حذف این محصول را از راه دور انجام دهد.

KSC پیکربندی، نصب و به روز رسانی و مدیریت امنیت را راحتتر کرده است. این قابلیت گروه بندی وظایف برنامه، پالیسی ها و پروفایلهای پالیسی و گزارشات تولیدی را ساده سازی می کند. سه گزینه مدیریتی در دسترس:

**کنسول Kaspersky Security Center MMC

**کنسول Kaspersky Security Center Web

**کنسول Kaspersky Security Center Cloud

ادمین های شبکه می توانند از طریق کنسول مرکزی نسبت به مدیریت تکنولوژی رمزنگاری داده ها برای پلتفرم های مختلف از جمله FileVault 2 در Mac اقدام نمایند.

نیازمندی های سیستم

Kaspersky Endpoint Security for Mac در محصولات زیر موجود است: