پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Kaspersky Security for Windows Server

شبکه های IT پیچیده، به حفاظت سطح بالایی نیاز دارند- یک بدافزار می تواند به سرعت در شبکه گسترش یافته، بین فرایندهای سازمان توزیع شود و زیرساخت IT را از بین ببرد. لازم است سرورها راهکار امنیتی اختصاصی داشته باشند تا از اطلاعات حیاتی در برابر آخرین تهدیدات بدافزاری حفاظت کنند و این کار تحت سنگین ترین شرایط کاری با کمترین اثر منفی بر منابع انجام شود.
این محصول به طور خاص برای حفاظت از شبکه های پیچیده طراحی شده و تضمین می کند که منابع ارزشمند سازمان به طور کارآمد امن شده اند. با حفاظت real time، پاسخگویی و انعطاف پذیری در برابر تهدیدات، همراه با کنترل اجرا و پیشگیری از اکسپلویت، این محصول حفاظتی پیشرفته برای سرورهای سازمانها در هر اندازه ای را فراهم می کند.

قابلیت ها

حفاظت پیشرفته از سرور

براساس فریم ورک منحصر به فرد HuMachine، این محصول حفاظت چند لایه از تهدیدات سیستم داشته و تمامی انواع بدافزار مثل تهدیدات پیشرفته، نوظهور و پیچیده را شناسایی می کند. علی رغم قدرتی که دارد کمترین تاثیر بر عملکرد سرور را داشته و قابلیت های مختلف بهینه سازی وابسته به نقش سرور را فراهم می کند(برای مثال با اولویت بندی تنظیمات اپلیکیشن یا استثنا کردن فرآیندهای مورد اعتماد حیاتی سازمان از اسکن).

KSN پاسخگویی بسیار سریعی برای تهدیدات جدید داشته و عملکرد کامپوننتهای حفاظتی را بهبود بخشیده و ریسک FalsePositive ها را کم میکند.

این محصول شامل مکانیزم پیشگیری از اکسپلویت قدرتمندی بوده که از حافظه در برابر اکسپلویت محفاظت می کند. بر تمامی فرآیندهای حفاظت شده، نظارت می کند و از تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری های Zero-day و وصله نشده در سیستم و برنامه ها جلوگیری می کند.

انعطاف پذیری قابل اعتماد در برابر نقض داده ها از طریق  استقرار سناریوهای Deny پیش فرض مورد استفاده در Application Launch Control به دست می آید. با منع استفاده از هر برنامه ای به جای استفاده از کامپوننتهای سیستم مورد اعتماد و برنامه و سرویس های خاص، اکثر انواع بدافزارها به صورت خودکار بلاک می شوند. همراه با به کارگیری Device Control در حالت پیش فرض Deny از هرگونه ذخیره سازی ناخواسته پیشگیری کنید، این کامپوننتها به طور قابل توجهی سطح حمله را کم کرده و قدرت حفاظت از سرورها افزایش می یاید.

تضمین می شود که کامپوننتهای حیاتی سیستم و فرآیندها سالم باقی می ماند. این موضوع برای سرورها و عملکردشان بسیار مهم است که امنیت اطلاعات حساس و فرایندهای روی آنها، تامین شود.

این محصول از این مورد مراقبت کرده و قابلیت هایی مثل نظارت بر یکپارچگی فایل و بازرسی فایل را فراهم می کند که کمک می کند نه تنها از تغییرات ناخواسته در سیستم جلوگیری شود، بلکه شاخص های مشخصی از یک نقض امنیتی را شناسایی کرده و به رعایت مقرراتی مانند PCI/DSS کمک می کند.

این محصول از دامنه گسترده ای از محیط های دسترسی از راه دور مثل سرویس Microsoft Terminal  و Citrix XenApp/Xen Desktop حفاظت می کند.

نشست های کاربر نهایی در حالتهای انتشار و اشتراک صفحه نمایش در برابر تهدیدات بدافزاری مثل باج افزارها امن می ماند. کامپوننت جدید Traffic Security از این محصول قابلیت حفاظت ضد ویروس و ضد فیشینگ برای ترافیک ایمیل و وب در ترمینال سرور را فراهم می کند.

کنترل های امنیتی، به خصوص کنترل های وب و برنامه در دسته بندی های کسپرسکی، استفاده از منابع ناخواسته توسط کاربر را محدود کرده و ریسک نقض داده را کاهش می دهد.

گسترش سریع براساس Docker در Containerهای مجازی نیازمند حفاظت خاصی بوده و ورود به حساب کاربری Container با استفاده از Kernel یکسان فرآیندهای سروری دیگری محسوب می شوند. این محصول از Microsoft windows Server containers حفاظت کرده و تضمین می کند که Containerهای در معرض خطر به سازمان شما آسیبی نمی رساند.

محصول مذکور امنیت قابل اعتمادی برای هر نوع از زیرساختهای هیبریدی و مجازی- خصوصی، میزبانی شده و یا در محیط های ابری عمومی، فراهم می کند.

این قابلیت جدید امکان فیلتر ترافیک بدافزار، تایید لینک های وب و کنترل منبع وب براساس دسته بندی های کسپرسکی برای هر سیستم پشتیبانی شده خارجی پروتکل  ICAP مثل پروکسی سرورها و ذخیره سازی و هر نوع دیگری از سیستم پشتیبانی ICAP، را فراهم می کند.

حفاظت از محل ذخیره

این محصول از دامنه وسیعی از سیستم های ذخیره سازنده های برجسته ای مثل Hitachi، EMC، IBM، Dell، Oracle و NetApp پشتیبانی می کند. همچنین از اسکن در دسترس (زمانی که فایل اجرا شده تغییر می یابد) و اسکن براساس تقاضا (براساس درخواست یا زمانبندی) پشتیبانی می کند. برای ذخیره ساز NetApp، عملیات Anti-Cryptor منحصر به فردی در دسترس می باشد. این تکنولوژی داده ها بر روی NAS اشتراکی از باج افزار حفظ کرده و هر تلاشی برای رمزنگاری داده های ذخیره شده را از ماشین های میزبان با بدافزار در حال اجرا، مسدود می کند.

محصولات کسپرسکی یکی از اولین محصولاتی بودند که حفاظت اختصاصی از اندپوینتها در برابر باج افزارها را ارائه نمودند. سرورها به ندرت مورد حمله مستقیم قرار می گیرند اما اکنون کریپتورها تبدیل به یک پاندمی شده و از راه دور سعی دارند اطلاعات ذخیره شده در فایل های به اشتراک گذاشته شده را رمزنگاری کنند.

این محصول شامل مکانیزم ضد کرپیتور منحصر به فردی بوده که قابلیت رمزنگاری فایل های موجود در منابع اشتراکی را دارد و از آنها در برابر فرآیند مخربی که در ماشین دیگری در همان شبکه در حال اجراست، حفاظت می کند. این سیستم به طور مداوم از فولدرهای اشتراکی حفاظت کرده و وضعیت فایل های ذخیره شده را رصد می کند. به محض اینکه فعالیت رمزنگاری ای شناسایی شد، سیستم ماشین منبع حمله را از دسترسی به سرور منع کرده و فرآیند رمزنگاری را متوقف می کند و از عدم دسترسی به اطلاعات سازمان، پیشگیری می کند. این قابلیت برای سیستم های ذخیره ویندوز و NetApp در دسترس می باشد.

انعطاف پذیری و مدیریت ساده

سطح امتیازات متناسب با هر ادمین سروری را می توان انتخاب کرد، پیروی از الزامات امنیتی خاص بخش ها و نقش های مختلف را آسان می کند.

اعلانها می تواند به مدیران از طریق سرویس پیامک یا ایمیل ارسال شود. این محصول به پروتکل SNMP یکپارچه شده و می تواند با System Center Operations Manager(SCOM) نیز عمل نماید. از سوی دیگر بر عملیات از طریق بررسی ویندوز یا لاگهای KSC نظارت دارد.

این محصول قابلیت های یکپارچه سازی برای سیستم های مختلف SIEM را دارد. این محصول می تواند حوادث درون لاگهای برنامه را به فرمتی که توسط سرور syslog پشتیبانی می شود، تبدیل کند. بنابراین آن دسته از حوادث که می توانند تشخیص داده شوند، به SIEM ارسال می شوند و از تبدیل به فرمت داده های ساختار یافته و JSON پشتیبانی می شود.

بابت بهبود راحتی در مدیریت امنیت سرور، این محصول اجازه می دهد که فایروالهای ویندوز داخلی سرورها را مستقیما از کنسول مدیریت مرکزی کسپرسکی پیکربندی کنید.

مزایا

این محصول براساس تکنولوژی هایی بوده که همواره در تست های گوناگون و نظرات کاربران در جایگاههای بالا و خوبی قرار گرفته است. بر همین اساس می توانید حفاظت از سرورهای خود را با خیال راحت به این محصول بسپارید.

این محصول طراحی شده تا بتوان به سخت ترین پیش نیازها و الزامات تحمیل شده توسط سناریوهای سرور دست یافت. این محصول کمترین اثر ممکن بر عملکرد سیستم و بالاترین تحمل load را داشته و تقاضا برای تعمیر و نگهداری (از جمله نیاز به reboot ) را کاهش می دهد و این موضوع آن را به برنامه ای کامل برای ماموریت های حیاتی سرورها تبدیل کرده است.

این محصول برای دامنه وسیعی از نقش های سرور و الگوهای مصرف از جمله حفاظت از فایل سرورها، ذخیره سازی های شبکه و عناصر کلیدی زیرساخت سازمان مناسب بوده و تضمین می کند که عملکرد آنها امن و روان خواهد بود.

همانطور که این محصول برای حفاظت از سرورهای فیزیکی و مجازی سازگار است، به شما امکان استفاده امن از محیط کاری سرور در زیر ساخت هیبریدی را نیز میدهد، به صورت On-premises یا مرکز داده یا در محیط عمومی Cloud.

این محصول از طریق کنسول یکپارچه انتخابی شما مدیریت می شود: Kaspersky Security Center یا Kaspersky Endpoint Security Cloud. چه بخواهید سهولت در استفاده را داشته باشید و یا بخواهید کنترل دقیقی بر کل زیرساخت از یک دیدگاه واحد داشته باشید، می توانید امنیت شرکت را براساس مشخصات سیستم خود تنظیم نموده و هزینه های عملیاتی را کاهش دهید.

Kaspersky Security for Windows Server در محصولات زیر موجود است:

نیازمندی های سیستم

Microsoft Windows Server 2008 x86/x64 Standard / Enterprise / Datacenter SP1 or later (including Core mode)

Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard / Enterprise / Datacenter SP1 or later (including Core mode)

Microsoft Windows Hyper-V Server 2008 R2 SP1 or later

Microsoft Windows Server 2012 / 2012 R2 Essentials / Standard / Foundation / Datacenter (including Core mode)

Microsoft Windows Hyper-V Server 2012 / 2012 R2 / 2016

Windows Server 2016 Essentials / Standard / Datacenter / Core / Storage

Microsoft Remote Desktop Services based on Windows 2008 Server

Microsoft Remote Desktop Services based on Windows 2012 Server

Microsoft Remote Desktop Services based on Windows 2012 Server R2

Windows 2016 Server Microsoft Remote Desktop Services

Citrix® XenApp® 6.0, 6.5, 7.0, 7.5 – 7.9, 7.15

Citrix XenDesktop® 7.0, 7.1, 7.5, 7.5 – 7.9, 7.15