پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Kaspersky Security Mail Gateway

Kaspersky Security Mail Gateway یک راهکار امنیت ایمیل و سیستم ایمیل کاملا یکپارچه است که در یک appliance مجازی آماده برای استفاده بسته بندی شده است. با توجه به محبوبیت Kaspersky Security for Linux Mail Server، این محصول حفاظت نسل جدید ایمیلی  در برابر  تهدیدات جدید و قدیمی مثل اسپم، فیشینگ و BEC و همینطور انواع پیوست های مخرب ارائه می کند.

این محصول مدیریت و نصب ساده ای دارد و در زمان شما و وظایف روزانه ایمیلی صرفه جویی می کند و در عین حال حفاظتی موثر داشته و به امنیت سازمان و بهره وری کاربران کمک می کند.

قابلیت ها

Appliance از پیش ساخته مجازی برای تمامی پلتفرم های محبوب از حمله VMware ESXi و مایکروسافت HyperV.

ضد بدافزار چند لایه

این محصول شامل آخرین ورژن های موتور ضد بدافزار حرفه ای کسپرسکی است. به علاوه اطلاعات real-time را از KSN مبتنی بر ابر دریافت می کند بنابراین می توان از راهکار حفاظتی سرور میل لینوکسی نیز بهره برد که کارآیی بسیار بهتری در تشخیص و حذف پیوست های مخرب مثل جاسوس افزارها، باج افزار، ماینر و اکسپلویت ها و …  از ایمیل های دریافتی فراهم می کند.

با آپدیت های real time از cloud،  فیلتر IP و URLهای مخرب کسپرسکی ایمیلهایی که حاوی لینک به سایت های آلوده یا فایل های مخرب هستند و یا از آدرس هایی با منبع اسپم را بلاک می کند.

اسکریپت های مخرب تزریقی در فایل های آفیس از جمله تکنیک های محبوب مورد استفاده در حملات  خطرناکی مثل ExPetr، Petya و NotPetya هستند. ضد بدافزار پیشرفته آزمایشگاه کسپرسکی حفاظت موثری در برابر چنین حملاتی فراهم نموده است.

فیلتر محتوا و ضد اسپم

موتور ضد اسپم کسپرسکی شامل دو تکنولوژی قدرتمند است:

Enforced Anti-Spam Updates Service(EASUS)- که با استفاده از تکنولوژی های نوین و مستقیما از KSN مبتنی بر ابر آپدیت های real time را فراهم می کند. با کاهش زمان update windows از 20 دقیقه به 1 دقیقه، EASUS به حفاظت سریع در برابر اسپم و کمپین های اسپمی کمک می کند.

Cloud-assisted Reputation Filtering- می تواند ایمیل های مشکوک را رده بندی کرده و آنها را در قرنطینه قرار دهد، سپس زمانی که اطلاعات آپدیت شده در دسترس قرار گرفت آنها را دوباره بررسی می کند. این موضوع کمک می کند تا از سیستم های خود در برابر اسپم های ناشناس دفاع کنید در عین حال نرخ false Positive ها را نیز کاهش میدهد.

ماژول ضد فیشینگ جدید کسپرسکی آپدیت ها را به صورت real-time از KSN مبتنی بر ابر  دریافت می کند- به منظور شناسایی موثرتر و مسدود سازی ایمیل هایی که شامل لینکهای فیشینگ هستند.

می توانید به راحتی پالیسی هایی برای مسدود سازی ایمیل های انبوه ناخواسته و عدم دریافت آنها توسط کاربران تنظیم کنید.

پیام های مشکوک در قرنطینه ضد اسپم با امکان مدیریت از طریق رابط کاربری وبی قرار می گیرند. امکان بازیابی این پیامها در هر زمان دیگری وجود دارد.

برای سازمانهایی که از MS Exchange استفاده می کنند، SCL به کاربران اجازه تعریف عملیاتی برای پیامها براساس آستانه های SCL را میدهد.

از کاراکتراهای خاص و بین المللی شده در آدرس ایمیل ها پشتیبانی می کند.

این محصول در حال حاضر امکان شناسایی پیامهایی حاوی جعل آدرس ایمیل  و URL منحصر به فرد و قانونی را دارد.

این محصول در حال حاضر انواع خاصی از فایل های درون آرشیو و ترکیب اشیا را شناسایی و مسدود می کند و امکان شناسایی درون آرشیوهای چندلایه که به طور گسترده توسط scammerها استفاده می شود را دارد.

پشتیبانی از یکپارچه سازی

Kaspersky Secure Mail Gateway می تواند با KATA ادغام شود. بعد از ادغام، اپلیکیشن می تواند کپی پیغامها را به KATA برای اسکن ارسال کند. براساس نتایج اسکن KATA اپلیکیشن می تواند پیامها را به صورت جداگانه بلاک کند.

پیغامهای مشکوک را می توان در قرنطینه KATA نگه داشت و از طریق رابط کاربری وبی مدیریت کرد.

برای آن دسته از سازمانهایی که نمی توانند از KSN استفاده کنند، Kaspersky Secure Mail Gateway هم اکنون می تواند با KPSN ادغام شود.

بعد از ادغام KPSN، اپلیکیشن می تواند از پایگاه داده اعتبارات KSN به صورت محلی استفاده کرده و از آخرین اطلاعات تهدید به دست آمده در سطح جهانی بدون نیاز به ارسال داده ای به خارج از سازمان بهره مند شود.

نظارت در یک نگاه و گزارش گیری انعطاف پذیر

متخصصان Help desk می توانند به بکاپ کاربر و لیست های deny یا allow آنها از طریق رابط کاربری استاندارد وبی و بدون وقفه ای در کار مدیران سیستم یا کاربران،  دسترسی داشته باشند.

داشبورد وبی امکان نظارت ساده و کلی به وضعیت از جمله اطلاعاتی در مورد آخرین بدافزارهای یافت شده را فراهم می کند.

پشتیبانی از SNMP به شما امکان نظارت بر هر نوع حادثه ای را با استفاده از حوادث و تله های SNMP می دهد.

می توانید انتخاب کنید که مدیریت اپلیکیشن از طریق کنسول وبی یا CLI انجام شود. 

گزارشات با قابلیت سفارشی سازی به شما کمک می کند تا بر امنیت و پالیسی ها سازمان نظارت داشته و آنها را آنالیز نمایید.

مدیران و صاحبان اسناد در خصوص حوادث نقض پالیسی ها اطلاع پیدا می کنند، بنابراین می توانند به سرعت تصمیم گیری نمایند.

اطلاعات با جزییات کامل در خصوص تمامی عملیات محصول به صورت خودکار ضبط می گردد تا به شما برای تشخیص علت هر مشکل کمک کند.

آرشیوی از اطلاعات در خصوص عملیات اپلیکیشن ایجاد می کند تا به Kaspersky Technical Support ارسال کند.

کاربران احراز هویت شده حساب کاربری helpdesk می توانند به گزارشات عملکرد اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.

اعلان ها به صورت پیکربندی و زمان بندی شده به کاربران در خصوص نتایج پیغامهای اسکن شده آنها اطلاع رسانی می شود. این اعلانها شامل لیستی از آخرین پیغامها در بکاپ هستند.

 برای استفاده از سیستم های SIEM، لاگها می توانند به صورت Common Event Format(CEF) ایجاد شده و دید شما را از امنیت شرکت و سازمان با رویدادهای مربوط به ایمیل کامل کند.

نصب و نگهداری ساده

این اپلیکیشن تحت مجموعه ای از پکیجهای نصب مخصوص سیستم عامل فراهم شده و با استفاده از اسکریپت پس از نصب استقرار نرم افزار و ادغام آن با سیستم میل سرور موجود ساده خواهد بود.

امکان ادغام به شما کمک می کنند تا قوانین و پالیسی ها را تنظیم کنید. ارتباط بین Kaspersky Secure Mail Gateway و سرور LDAP می تواند با استفاده از TLS  و SSL رمزنگاری شود.

کسپرسکی این کار را برای سازمان شما ساده کرده تا بتوانید قوانین و پالیسی های اسکن مبتنی بر گروه را به کار برید.

میتوان از نام گذاری IPv6 برای آدرسهای اینترنتی در زمان ایجاد قوانین ترافیکی استفاده کرد.

سیستم ورودی میتواند به راحتی از یک سرور تستی به محیط شبکه اصلی منتقل شود و بنابراین می توانید سیستم را قبل از هر کاری تست نمایید.

علاوه بر اجرای آپدیت های دستی برای ماژولهای آنتی ویروس، ضد اسپم و ضد فیشینگ، می توانید از قوانین خاصی برای آپدیت های کاملا خودکار استفاده کنید.

مدیریت لایسنس

Kaspersky Secure Mail Gateway می تواند با یک کد فعالسازی فعال گردد. همچنین محصول می تواند از طریق اشتراک لایسنس بگیرد.

مزایا

با توجه به اینکه Kaspersky Secure Mail Gateway تحت یک appliance مجازی فراهم می شود که شامل موارد زیر است:

*agent انتقال میل

*Kaspersky Secure Mail Gateway

*سیستم عامل لینوکس

می توانید از امکان یکپارچه سازی کامل گیت وی ایمیل و سیستم امنیت ایمیل بهره مند شوید- بدون اینکه مجبور باشید با مسائل مربوط به سازگاری یا وابستگی های متقابل روبرو شوید. همانطور که نصب و استقرار را برای شما ساده می کند کمک می کند تا هزینه های مدیریت امنیت و میل را کنترل کرده و هزینه های سخت افزاری را کاهش دهید.

به علاوه چون این محصول به صورت appliance مجازی است می توانید از مزیت تحمل خطای بهبود یافته بهره مند شوید. اگر با مشکل سخت افزاری روبرو شدید Kaspersky Secure Mail Gateway می تواند روی میزبان دیگری اجرا شود.

با توجه به سیستم عامل، agant mail و نرم افزار امنیتی از قبل ادغام شده اند و تیم شما نگرانی ای بابت نیاز به دانش و تسلط کامل به لینوکس ندارد.

به علاوه یک کنسول وب قدرتمند به ادمین اجازه کنترل تمام کارکردهای مدیریت و امنیت میل را میدهد. با ساده شدن وظایف مدیریتی، کسپرسکی به شما کمک می کند تا زمان بیشتری برای سایر پروژه های خود داشته باشید.

قابلیت گزارش قدرتمند اجازه ایجاد لاگ و گزارشات سفارشی در فرمت PDF را میدهد، همچنین پروسه مبتنی بر ترافیک به شما اجازه میدهد تا ایمیل ها براساس گروههای فرستنده و گیرنده پردازش نمایید.

ادغام با SIEM به شما امکان رهگیری هشدارهای ایمیلی به عنوان بخشی از کل زمینه رویدادهای شرکت را میدهد.

کسپرسکی با نرخ false Positive پایینی که دارد و حذف بیشتر ایمیل های اسپم، کسپرسکی کمک می کند تا از حواس پرتی و وقفه در عملیات کاربران جلوگیری شود، همچنین تضمین می کند که ایمیل های قانونی کمتری به اشتباه اسپم تشخیص داده شوند.

انجام تست های مستقل و مداوم گواه این ادعا است و در آخرین تست های انجام شده در Virus Bulletin جایزه SPAM+ را برای راندمان 99.99 دریافت کرده است.

 Kaspersky Secure Mail Gateway  به منظور ترکیب توان عملیاتی و عملکرد بالا طراحی شده و به بهره وری سازمان کمک می کند.

ترکیب ضد بدافزار پیشرفته و ضد اسپم و ضد فیشینگ تضمین می کند که تمامی سناریوی های حمله که از ایمیل استفاده می کنند از جمله آلودگی های بدافزاری و کمپین های اسپم با رنج گسترده ای از اهداف، ایجاد Botnet و حملات باج افزاری را پوشش میدهد.

KSN نقش مرکزی و اصلی در ارائه مرتبط ترین اطلاعات تهدید به شما را دارد :

*ضد اسپم : شامل EASUS به همراه فیلتر Reputation (برای URLها)

*ضد بدافزار: شامل فیلتر Reputation برای فایل ها

*ضد فیشینگ

بنابراین بدون توجه به تغییرات در چشم انداز تهدید محافظت می شوید.

نیازمندی های سیستم