Kaspersky Safe Kids

می توانید بر ارتباطات اینترنتی کودکان از قبیل فعالیتهای عمومی در فیسبوک، کنترل تماسها و پیامها از طریق دستگاههای اندرویدی نظارت داشته باشید. برای مشاهده جزییات بیشتر روی تصویر محصول کلیک نمایید. ...

0 تومان

safekids banner

 

feature mobile alert sm

امکان نظارت بر موقعیت مکانی کودکانتان

feature manage time sm

کمک به مدیریت زمان استفاده از دستگاه

feature guard online risk sm

حفاظت در برابر خطرات و تهدیدات آنلاین

 

 

دنیای دیجیتال خطرناک نیست

به کودکان کمک کنیم تا از دنیای دیجیتال لذت ببرند.

کم نیستند والدینی که از یک سوی نگران حضور فرزندانشان در فضای آنلاین و وب هستند و از سوی دیگر نمی توانند آنها را از مزایای بیشمار وب در یادگیری و آگاهی محروم کنند. این دوراهی طی سالهای گذشته مشکلاتی را برای والدین ایجاد کرده است. اما در سال 2016 و با محصول جدید کمپانی کسپرسکی این مشکل حل شده است. Kaspersky Safe Kids، با فراهم آوردن امکانات مدیریتی-نظارتی فراوان و کارآمد برای والدین، این امکان را ایجاد کرده است تا کودکان بتوانند به صورت ایمن و به دور از خطرات احتمالی از فضای آنلاین بهره مند شوند.

Kaspersky Safe Kids که از قابلیت نصب آسان و پشتیبانی خوبی برخوردار است امکان نصب برروی تمامی دستگاه‌های اندروید، مک، iOS و ویندوز را داراست و امکان مدیریت و نظارت بر استفاده از دستگاه‌های اینترنتی، تنظیم مقررات برای دسترسی به اینترنت و رؤیت فعالیت کودکان از قبیل جستجو و به اشتراک‌گذاری مطالب آنلاین را به والدین می‌دهد.

کنترل کردن ارتباطات

شما می توانید بر ارتباطات اینترنتی کودکان از قبیل فعالیت های عمومی در فیسبوک، کنترل تماسها و پیامها از طریق دستگاههای اندرویدی نظارت داشته باشید.

feature monitor your child
feature keep your kids safe

محافظت در مقابل خطرات محیط آنلاین

کمک شما به کودکان بهترین راهنمایی برای آنها است. بنابراین می توانید محتوای انواع سایتها و برنامه های مختلف را تحت نظر داشته باشید و بدانید که کدامیک از این برنامه ها و سایتها برای سن آنها مناسب است.

یاد دادن محل سکونت

به کودک خود محل زندگی را بر نقشه های آنلاین نشان دهید تا اگر چنانچه او از محل امن زندگی دور شد متوجه هشدارها شوید.

feature safe area
sk pic 04

مدیریت زمان را به کودکان یاد دهید

شما می توانید به کودکان خود در جهت استفاده صحیح از دستگاههای اینترنتی و محیط وب آموزش دهید تا هر چه سریعتر مدیریت زمان خود را به دست آورند.

compare safekids

 

نظرات کاربران سایت

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد شوید.

خدمات آنلاین
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین