ESET : بهترین در فیلتر کردن هرزنامه ها

Spam

ESET Mail Security در آخرین تست Virus Bulletin ، سازمان مستقل تست anti-malware ، در زمینه ی راه حل های امنیتی anti-spam در مقابل محصولات سایر رقبا بهترین عملکرد را داشته است.

Virus Bulletin آخرین گزارش مقایسه ای VBSpam خود،آزمون real-life در ارتباط با راه حل های امنیتی ضد هرزنامه را منتشر ساخت.ESET با کسب امتیاز 99.995 بار دیگر در مقایسه با محصولات دیگر به برتری دست یافت. مطابق  گزارش Virus Bulletin، این شرکت مستحق دریافت جایزه ی VBSpam+ می باشد.

ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server از بین 15 محصول تست شده ی دیگر در صدر قرار گرفت و جایزه ی VBSpam+ را به خود اختصاص داد.این محصول تنها 10 ایمیل حاوی هرزنامه را از بین 200000 ( دویست هزار)ایمیل آلوده تشخیص نداد. این در حالی است که بسیاری از محصولات دیگر حتی قادر به دسته بندی درست ایمیل های خبرنامه ها نیز نبودند. ترکیب نرخ تشخیص فوق العاده و superior false positives در کنار سرعت بالای محصولات امنیتی ESET به کسب بالاترین امتیاز 99.995 منجر شد.

در تست VBSpam نوامبر سال 2015 ، ESET Mail Security با امتیاز 99.99 بالاترین نمره را به خود اختصاص داد.

به گفته ی Ján Baláž، ، مدیر تولید ESET، شرکت ESET مفتخر است که مشتریان آن می توانند از محصولاتی با عملکرد عالی بهره مند باشند.

منبع : ESET

افزودن دیدگاه جدید

نظر خودتان را ارسال کنید

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نقد یا نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفا وارد سایت شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا می باشد.

گفتگوی آنلاین