پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

درباره پانا

شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا از سال 1384 به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه “امنیت شبکه” فعالیت خود را آغاز کرد، با اخذ مجوزهای لازم از جمله “عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای”، دریافت “گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک ایران” و “پروانه فعالیت خدمات فنی افتا” و همچنین با بهره گیری از تیمی متخصص و حرفه ای در جایگاه یکی از معتبرترین فعالان این صنعت قرار گرفته است.
بزرگترین افتخار ما حسن همکاری و اعتماد مشتریان پانا است که در این راستا برای ارائه خدمات بهتر، با تاسیس شعبات و دفاتر مختلف در سطح کشور همچنین در خارج از ایران در تلاشیم تا با کوتاه و در دسترس کردن زنجیره خرید مشتریان خود، بهترین و معتبرترین محصولات امنیت شبکه را بدون واسطه در اختیار آنان قرار دهیم.
تخصص ما ارائه نرم افزارها و سخت افزارهای امنیتی معتبر دنیا با بهترین قیمت، شرایط و خدمات است.

ممتاز بودن:
می‌خواهیم پیشرو باشیم و پیشرو بمانیم. ویژگی ممتاز پانا بهبود مداوم خدمات و محصولات بر اساس نیاز مشتریان است.
شفافیت :
شرکت پانا سیستمی باز و شفاف است، ما اطلاعاتی که گروههای ذینفع در کسب و کار (مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان) حق دسترسی به آن را دارند، داوطلبانه در اختیار قرار می‌دهیم.
صداقت :
سر لوحه همۀ فعالیت‌های پانا در قبال مشتریان و کارکنان صداقت کامل و ارائه اطلاعات دقیق است.
اعتماد و تعهد :
اعتماد و مسئولیت پذیری در همه ارتباطات شرکت حاکم است. به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنا‌نمان وفا داریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود (مشتریان، کارکنان، تأمین‌کنندگان و سهامداران) به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته می‌شویم.
مشتری مداری :
هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتری در زمینه تخصص ما و حرکت به سمت پاسخگویی به این نیازهاست. شیوه کار ما ایجاد روابط بلند مدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش آفرینی برای آنان است.
فعالیت تخصصی :
ما فقط در زمینه تخصص شرکت فعالیت می‌کنیم و از پذیرش پروژه‌های خارج از چهارچوب تخصصی شرکت اکیداً پرهیز می‌کنیم.
سودآوری:
ارزان فروش نیستیم چرا که سودمان را باسود مشتری پیوند می‌زنیم. ما به شعار پندار نیک – گفتار نیک – کردار نیک عمیقاً معتقدیم.
سرمایه‌های شرکت :
ما معتقدیم سرمایه‌های اصلی شرکت ما همکاران ما هستند، ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

بیانیه ماموریت پانا

هدف شرکت پانا توجه به افزایش میزان رضایت مشتری از طریق از خود گذشتگی برای جلب رضایت مشتری با سرعت بخشی به پاسخگویی و ارائه خدمات،افزایش کیفیت خدمات، بهبود مستمر سیستم مدیریت و نظارت بر خدمات از طریق شناسایی، اجرا و کنترل فرآیندها و تعیین اهداف مناسب سازمانی جهت ارائه:

در سطح کشور مطابق با استاندارد جهانی ISOBS27001 و برای سازمان‌های دولتی، شرکت‌ها و کارخانجات دولتی، نیمه‌دولتی و خصوصی است. در این راستا نوآوری و استفاده از فن‌آوری‌ها، نرم‌افزارها، سخت افزارها و استانداردهای امنیتی روز دنیا در زمینه امنیت اطلاعات و به روز نگه‌داشتن تجهیزات و خدمات مورد استفاده در شرکت، سر لوحه کار ما قرار دارد. شرکت همواره می‌کوشد در زمینه افزایش سهم بازار تلاش نماید و در محیطی برنده-برنده زمینه رشدی پایدار را برای ذینفعان فراهم سازد.

شرکت پانا با تکیه بر شعار بنیادی خود (آرامش در پناه امنیت) با هدف ارتقاء سطح امنیت شبکه‌های اطلاع رسانی سازمان‌ها و با رعایت اصول فنی، کیفی و اقتصادی فعالیت می‌کند. شرکت پانا دارای تیم مدیریت و فنی با تجربه در عرصه ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف انفورماتیک می‌باشد. همچنین پیشرو بودن شرکت در ارائه خدمات بر اساس استانداردهای بین‌المللی، سرویس‌های این شرکت را از غالب شرکت‌های ارائه دهنده در ایران متمایز می‌نماید.

گسترش فرهنگ پیشگیری از تهدیدات امنیتی در شبکه، حفظ انواع اطلاعات در شبکه و فرهنگ‌سازی در این زمینه در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ همواره سر لوحه فعالیت شرکت می‌باشد و در این راستا جلسات آموزش، مشاوره و توجیهی برگزار می‌نماید. توجه به منابع انسانی به عنوان رکن اصلی سازمان از بدو تأسیس مورد توجه بوده‌است. بهبود فرآیندهای منابع انسانی مبتنی بر شایسته سالاری در راستای تحقق مأموریت، چشم انداز و اهداف بلند مدت شرکت و ایجاد همسویی استراتژیک بین اهداف شرکت و کارکنان، پرورش سرمایه‌های انسانی از طریق تجهیز مدیران و کارکنان به شایستگی‌های مورد نیاز، ایجاد فرصت‌های برابر یادگیری و توسعه و نیز ایجاد زمینه‌های مشارکت و ارتباط با کلیه ذینفعان از اهداف اصلی شرکت پانا است.

مجوزهای پانا