پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

پادویش
نسخه کشف و پاسخ به حملات سایبری
Padvish MDR

با گسترش حملات سایبری و تهدیدات پیشرفته پایدار به کشور، لزوم مقابله با این نوع حملات در سطح بالا بیش از پیش احساس می‌شود. طبیعتا مقابله با این حملات که به صورت ترکیبی از فناوری پیشرفته و هدایت انسانی انجام می گیرند، از طریق به کارگیری یک محصول یا خدمت به تنهایی قابل انجام نمی‌باشد و نیازمند راهکاری است که علاوه بر به کارگیری فناوری های پیشرفته، از نیروی انسانی متخصص و باتجربه جهت مقابله با این نوع تهدیدات برخوردار باشد.
مرکز کشف و پاسخ به تهدیدات سایبری (Padvish MDR) به صورت یک راهکار امن متمرکز، بر پایه اطلاعات دقیق و عمیق جمع‌آوری شده توسط محصولات پادویش از سیستم‌های شبکه طراحی شده است به گونه ای که با تگ‌گذاری، تجمیع، تولید هشدار و داده‌نمایی آنها مطابق تجربیات و دانش کسب شده از حملات قبلی سایبری نفوذ را کشف نموده و از ادامه فعالیت نفوذگر در شبکه جلوگیری می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اهداف Padvish MDR

سنسور‌های مختلف برای تشخیص انواع تهدیدات شناخته شده و ناشناخته

مولفه‌های زیرساخت Padvish MDR

۱. تجهیزات سازمان (Organization’s Devices): شامل همه تجهیزاتی می‌شود که بر روی آنها پادویش نصب بوده و از آنها محافظت می‌کند.
۲. سرور مدیریتی پادویش (Padvish Management Server – PMS): سرور مدیریتی پادویش جزئی از راهکار سازمانی پادویش بوده و به مدیر شبکه امکان می‌دهد که از یک محل مرکزی سیستم‌های شبکه خود را کشف نموده، پادویش را بر روی آنها نصب کرده و تنظیمات و تسک‌های مورد نظر خود را بر روی آنها اعمال نماید.
۳. شبکه ابری پادویش (Padvish Cloud Network): بستر شبکه ابری پادویش با متصل نمودن کلاینت‌ها به شبکه اختصاصی اطلاعات تهدیدات پادویش، موجب افزایش قدرت و سرعت تشخیص بدافزارهای جدید می‌گردد.
۴. سامانه مرکزی کشف و مقابله با تهدیدات: سامانه اصلی مرکز کشف و پاسخ به تهدیدات سایبری (Padvish MDR) که داشبوردها و هشدارهای نظارتی خودکار را فراهم می‌نماید.
۵. تیم متخصصین خبره تهدیدات سایبری پادویش (Padvish Threat Experts): تیمی از متخصصین آموزش‌دیده پادویش که با اتکا به تجربیات اختصاصی پادویش در مقابله با تهدیدات سایبری واقعی در طول سالیان گذشته ایجاد شده است و به صورت شبانه‌روزی (۲۴×۷) وضعیت سایبری شبکه مشتریان را رصد می‌نماید.

نمای کلی از زیر ساخت مرکز کشف و پاسخ به تهدیدات سایبری (Padvish MDR)