پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

ESET Secure Authentication

Identity and data protection

یک راهکار احراز هویت چندعاملی (Multi Factor Authentication-MFA) ساده و موثر و مبتنی بر موبایل که از سازمان در برابر پسوردهای ضعیف و دسترسی احراز هویت نشده حفاظت می کند.

  • پیشگیری از نقض داده ای
  • برآورده شدن الزامات انطباق
  • مدیریت مرکزی از طریق مرورگر
  • استفاده از موبایل یا توکن های سخت افزاری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

قابلیت ها

احراز هویت ساده است. تنها به درخواست ارسال شده به تلفنتان پاسخ دهید. این سرویس با سیستم عاملهای iOS و اندرویدی و تمامی پلتفرمها و سرویسها کار می کند.

ESET Secure Authentication  علاوه بر برنامه های on-premises، از سرویسهای وب/ابری مثل office365 و اپلیکیشن های google، Dropbox و … از طریق ADFS 3.0 یا پروتکل SAML نیز پشتیبانی می کند.

ESET Secure Authentication از اپلیکشن های موبایلی، اعلان های push و توکن های سخت افزاری، کلید های امنیتی FIDO و همینطور روشهای سفارشی پشتیبانی می کند.

ESET Secure Authentication از کنسول مدیریتی ساده و خاص خود از طریق مرورگر وب استفاده می کند و نه تنها میتوانید انتخاب کنید که با Active Directory ادغام شود، بلکه می شود آن را در یک محیط non-AD نیز پیاده سازی کرد.
زمانی که نصب انجام شود، نیازی به آموزش تخصصی برای استفاده از این سرویس نخواهید داشت.

هدف این است که نرم افزاری ایجاد شود که کسب و کارهای کوچکی که نیروی IT مقیم ندارند نیز بتوانند از آن استفاده کنند. چه شرکتی با 5 کاربر یا سازمانی با 1000 کاربر باشد، این محصول به دلیل توانایی در ارائه خدمات به چندین کاربر به طور همزمان، زمان نصب را در حداقل زمان ممکن حفظ می کند.

VPN، RDP، Outlook Web Access(OWA)، VMware Horizon View و سرویس های مبتنی بر RADIUS همگی توسط این محصول پشتیبانی می شوند.

می توانید با یک کلیک و بدون نیاز به تایپ مجددا پسورد، احراز هویت شوید. این محصول با موبایل های اندرویدی و iOS کار می کند.

تمام هزینه های این محصول تعبیه شده و بنابراین نیازی به سخت افزار خاصی ندارد. به راحتی روی یک سرور نصب شده و شروع به کار می کند.

برای سازمانهایی که احراز هویتی بیشتری میخواهند، این محصول قابلیت های API و SDK را فراهم می کند و خریداران می توانند MFA در نرم افزارها یا پلتفرم هایی که استفاده می کنند نیز داشته باشند. این کار بدون نیاز به پلاگین خاصی انجام می شود.

ESET Secure Authentication در محصولات زیر نیز وجود دارد:

Complete, multilayered protection for endpoints, cloud applications and email, the number one threat vector

All-in-one prevention, detection & response combining enterprise-grade XDR with complete multilayered protection

نیازمندی های سیستم