پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

Endpoint Protector

تهدید شماره یک اطلاعات سازمان و تعهدات انطباق داده ها، حملات سایبری خارجی نیست بلکه تهدیدات داخلی و اشتباهات مخرب عمدی یا سهوی کاربران خواهد بود. راهکار DLP تنها راهکاری خواهد بود که می تواند از اطلاعات حساس سازمان  حفاظت کرده و کنترل آنها را حفظ کرده حتی اگر کارمندان و کاربران نهایی به صورت آفلاین کار کنند.

 • حفاظت Real Time از سیستم عامل های مختلف​
 • حفاظت مداوم حتی به صورت آفلاین​
 • مورد تایید مدیران​

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

چرا DLP؟

تهدید شماره یک اطلاعات سازمان و تعهدات انطباق داده ها، حملات سایبری خارجی نیست بلکه تهدیدات داخلی و اشتباهات مخرب عمدی یا سهوی کاربران خواهد بود. راهکار DLP تنها راهکاری خواهد بود که می تواند از اطلاعات حساس سازمان  حفاظت کرده و کنترل آنها را حفظ کرده حتی اگر کارمندان و کاربران نهایی به صورت آفلاین کار کنند.

این محصول تنها راهکار چند سیستم عاملی است که محافظتی real time برای سیستم عاملهای ویندوز، مک و لینوکس حتی به صورت آفلاین را ارائه میدهد. این محصول به عنوان لیدر این محصولات طی چند سال اخیر  شناخته شده است و به تیم های امنیتی این امکان را میدهد که ریسک های امنیتی را مدیریت کرده و استراتژی DLP داشته باشند تا نقل و انتقالات غیرمجاز انواع مختلف داده ها پیشگیری کند یا از خروج آنها توسط USB، ایمیل آپلودهای مرورگر و شبکه و نرم افزارهای چت و … جلوگیری کند.

حفاظت از IP، PII، اطلاعات مالی یا سایر انواع داده ها بدون به خطر انداخت بهره وری سازمان، انجام خواهد شد.

حفاظت از Intellectual Property (IP)

این محصول از تکنولوژی های پیشرفته ای مانند دسته بندی متن براساس N-gram برای شناسایی دقیق IP، شامل منبع کد، درون صدها نوع فایل استفاده می کند و سپس هر نقل و انتقالی را مانیتور و کنترل کرده و از سرقت اطلاعات پیشگیری می کند.

حفاظت از Personally Identifiable Information(PII)

تشخیص و حفاظت از PII و اطلاعات حساس ذخیره شده در اندپوینتهای کارمندان با ماژول شناسایی داده مقدور می باشد. نظارت بر داده ها و پیشگیری از خروج و نشت داده ها با یک ابزار DLP همه کاره انجام می شود.

حفاظت از تهدیدات درونی

با استفاده از اعمال روشهای کنترل امنیت سایبری در اندیوینت، نشت و سرقت داده ها متوقف می شود – از تهدیدات داخلی بالقوه تا مسدودسازی real time. کاربران نهایی که پالیسی ها امنیت داده ها را دنبال نکرده و شرایطی که می تواند منجر به تخلف از پالیسی و نشت داده ها شود، شناسایی می شوند.

انطباق و مقررات

این DLP می تواند به سازمانها در جهت تضمین حریم خصوص داده ها و رسیدن به انطباق با مقرراتی مانند HIPAA، PCI-DSS، SOX و … کمک کند.

راهکار پیشرفته DLP برای حفاظت از داده های real-time

حفاظت از Contact Aware

اسکن داده های در حرکت.
تضمین می شود که اطلاعات حساس از شبکه شما خارج نشده و حرکت داده ها در نقاط خروجی از جمله مرورگر وب، پیام رسانها و سرویس های ذخیره ابری و آپلود و … نظارت و کنترل می شود.

Device Control

کنترل پورت های جانبی و USB
قفل، نظارت و مدیریت دستگاهها ممکن است. کنترل جزیی براساس ID سازنده، ID محصول، شماره سریال و … به منظور پیشگیری از نشت اطلاعات و از دست رفتن تصادفی آنها برقرار است.

Enforced Encryption

رمزنگاری خودکار USB
رمزنگاری، مدیریت و امنیت دستگاههای ذخیره USB با استفاده از انتقال امن داده های حساس، انجام می شود. استفاده ساده و کارایی بالا براساس پسورد مقدور است.

eDiscovery

اسکن داده های ساکن
داده های حساس شناسایی، رمزنگاری و کنترل می شوند. دید بهتری از داده های ساکن از طریق بررسی دقیق محتوا و زمینه با اسکن دستی یا خودکار خواهید داشت.

ماشین های ویندوزی، مک، لینوکس و thin Clientها از طریق یک کنسول مدیریتی، مدیریت می شوند.

 

1- سرویس ابری

Endpoint Protector می تواند با استفاده از سرویس های ابری متنوعی همچون Amazon Web Service، Microsoft Azure یا Google Cloud Platform نصب و راه اندازی شود.

2- دستگاه مجازی

این روش برای کسب و کارها در هر اندازه ای مناسب و در هر فرمتهای VMX, PVA, OVF, OVA, XVA, VHD در دسترس است و با اکثر ابزارهای مجازی سازی رایج سازگاری دارد.

به راحتی در یک محیط مجازی نصب شده، لایسنس را گرفته و در کلاینت ها مستقر می شود. رسانه های قابل حمل در لحظه کنترل شده و حفاظت Content Aware و پالیسی های eDiscovery تنها با چند کلیک اعمال می شوند.

مزیت های کلیدی:

3- Software as a Service (SaaS)

این روش به کاهش پیچیدگی نصب و هزینه ها با دسترسی به شبکه ابری از راه دور Endpoint Protector کمک می کند. بیشتر تمرکز بر منابع بیشتر برای شناخت و کاهش ریسک های اطلاعات حساس بوده و نه ساخت و نگهداری زیر ساخت.

مزیت های کلیدی:

 • حل هزینه ها- برنامه ریزی برای بودجه راحتتر خواهد بود.
 • زمان و هزینه موثر-تمرکز بیشتر بر کاهش ریسک بجای تخصیص منابع و زیرساخت اختصاصی یا مدیریت محصول. این محصول موارد زیر را انجام میدهد:
 1. پیکربندی زیرساخت (در AWS Cloud)
 2. استقرار و یکپارچه سازی (AD,SIEM)
 3. نظارت و نگهداری که تضمین می کند هر چیزی طبق روال در حال اجرا خواهد بود.
 4. امنیت با تیم SoC این شرکت.
 • مقیاس پذیری- امکان افزایش تعداد کاربر در صورت نیاز سازمان
 • افزایش امنیت- هر شبکه مشتری به منظور حداکثر شدن امنیت و قابل اطمینان بودن سرویس، تفکیک می شود.

زمانی که میخواهید از اطلاعات حساس خود حفاظت کرده و استراتژی DLP خود را ایجاد کنید، هر صنعتی نیازمندی های منحصر به فردی دارد. چه برای انطباق مقرراتی و چه موارد استفاده دیگر، این محصول به نیازهای امنیت اطلاعات صنعت شما پاسخ خواهد داد.