پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

ESET PROTECT Complete

حفاظت کامل چند لایه برای اندپوینتها، اپلیکیشنهای ابری و ایمیل. ​

حفاظت پیشرفته، برای اپلیکیشن های Microsoft 365

 • حفاظت از ایمیلها، اشتراک و ذخیره سازی
 • ترکیب فیلتر اسپم، اسکن ضد بدافزاری، ضد فیشینگ و دفاع پیشرفته کمک می کند تا سازمان در برابر آلودگی ها و حملات هدفمند حفاظت شده و همینطور حملات جدیدی و به خصوص باج افزارها، بلاک شوند.

رمزنگاری با یک کلیک

 • حفاظت از داده های سازمان
 • قابلیت رمزنگاری روی ویندوز و مک به حفظ مقررات داده ها کمک می کند.

تکنولوژی چندلایه و پیشرفته

 • حفاظت از کامپیوتر، موبایل و فایل سرورها
 • اندپوینت و موبایلهای سازمان با استفاده از تکنولوژی چند لایه پیشرفته شامل امنیت فایل سرورها و پیشگیری از حملات brute force محافظت می شوند.

نصب و استقرار ساده و در کمترین زمان

 • از امکان مدیریت ساده لذت ببرید
 • مدیریت از راه دور ساده و کاربردی به منظور نظارت بر تهدیدات، کاربران و موارد قرنطینه شده ممکن شده است.

مدیریت آسیب پذیری و وصله ها

 • رهگیری خودکار آسیب پذیری ها و نصب وصله های آنها
 • تهدیدات سایبری را به حداقل می رساند. امکان پشتیبانی موثر از آسیب پذیری های نرم افزارهای Third party و مدیریت کاملا خودکار وصله ها تنها از یک کنسول مدیریتی وجود دارد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

کامپوننتها

Management Console

پلتفرم مدیریت امنیت یکپارچه، امکان نظارت کامل بر شبکه را فراهم می کند و به صورت Cloud و On-prem در دسترس است. امکان گزارش گیری و مدیریت امنیت برای تمام سیستم عاملها وجود دارد.

قابلیت ها

گروهها و کاربران مختلف با مجوز، می توانند اجازه دسترسی به بخشی های محدودی از کنسول ESET PROTECT را داشته باشند. این قابلیت امکان ساده سازی مسئولیت ها در تیم های سازمانی بزرگ را می دهد.

گروههای پویا می تواند کامپیوترها را براساس وضعیت دستگاههای فعلی یا معیارهای ورودی تعریف شده، مرتب کند.

امکان گزارشگیری با بیش از 170 گزارش آماده وجود داشته همچنین می توانید گزارشهای سفارشی خود را از حداقل 1000 مرکز داده تهیه کنید.

 از الگوریتم جامع شناسایی سخت افزار استفاده می شود تا شناسایی ماشین براساس سخت افزارها ممکن باشد. این قابلیت اجازه می دهد تا به صورت خودکار محیط های سخت افزاری غیردائم، re-imaging و شبیه سازی شوند. بنابراین VDI این محصول نیاز به هیچ اقدام دستی نداشته و کاملا خودکار است.

این قابلیت با دسترسی حفاظت شده (MFA) Multi Factor Authentication شروع می شود، کنسول  با یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر قانون (RBAC) تجهیز شده است.

به منظور بهبود آگاهی از موقعیت و نظارت بر شبکه، ESET PROTECT با ESET Inspect که کامپوننت XDR پلتفرم ESET PROTECT محسوب می شود، کار می کند.

راهکاری آماده استفاده و یکپارچه شده با کنسول مدیریت ابری. برای هر سازمانی با هر اندازه ای ساده بوده و به پیش نیازهایی مثل مجوز و گواهی یا کامپوننتهای اضافه نیاز ندارد. Cloud MDM دستگاههای اندرویدی و Apple را پوشش می دهد.

پشتیبانی از دفاع در برابر تهدیدات پیشرفته به طرز قابل توجهی بهبود یافته و تهدیدات Zero-day مثل باج افزارها به سرعت از طریق آنالیز فایلهای مشکوک در محیط Sandbox شناسایی می شوند.

آپدیت کنسول را به ESET محول کنید. این کار در پس زمینه انجام خواهد شد و شما همیشه آخرین ورژن را خواهید داشت.

سازمانها می توانند پالیسی ها مختلفی برای کامپیوترها یا گروههای یکسان تنظیم کنند و همچنین پالیسی هایی برای مجوزهای وراثتی تعیین کنند. به علاوه سازمانها می توانند تنظیمات پالیسی را براساس کاربر پیکربندی کرده و هر تعدادی از تنظیمات برای کاربران نهایی نیاز است، داشته باشند.

این محصول به طور کامل ابزار SIEM را پشتیبانی می کند و می تواند خروجی تمامی اطلاعات را در فرمت های JSON یا LEEF داده و امکان سازگاری با Security Operations Centers(SOC) وجود دارد.

رمزنگاری کامل دیسک در ESET PROTECT تعبیه شده است، مدیریت داده های رمزنگاری شده روی اندپوینتهای ویندوز و مک انجام می شود و داده های امنیتی بهبود یافته و به سازمان در حل مشکلات سازگاری با مقررات داده ای کمک می کند.

نه تنها ESET PROTECT از تمامی برنامه های نرم افزاری نصب شده در سازمان گزارش می دهد بلکه این موضوع برای سخت افزارها نیز امکان پذیر است.

Endpoint Protection

حفاظت چند لایه(Multi-layered Protection) پیشرفته برای کامپیوترها، تلفن های هوشمند و ماشین های مجازی.

با بهره گیری از  تکنولوژی چندلایه بهترین تعادل در عملکرد، تشخیص و False Positiveها را خواهید داشت و به صورت خودکار بدافزارها حذف و اصلاح می شوند.

قابلیت ها

تمامی اندپوینتها از طریق یک کنسول مدیریتی یکپارچه ESET PROTECT قابل مدیریت هستند.

پلتفرم های ESET Endpoint Protection امکاناتی برای شناسایی اپلیکیشن های Hijack شده یا ناهنجار داشته و در برابر حملات Fileless از شبکه شما حفاظت می کند. اسکنرهای اختصاصی برای چک کردن مداوم حافظه برای هر چیز مشکوکی، وجود دارد.

راهکارهای ESET از اطلاعات هوشمند تهدید بر مبنای حضور سراسری آنها استفاده می کنند تا به صورت اولویت بندی شده، حملات جدیدتر را بلاک نماید. به علاوه این راهکارها با قابلیت آپدیت مبتنی بر ابر، به سرعت و بدون نیاز به انتظار برای آپدیت های منظم روزانه به موارد شناسایی نشده، رسیدگی می کند.

طراحی شده تا از دارایی های سازمان با لایه مخصوص حفاظتی که بر مرورگر تمرکز می کند، حفاظت نماید. مرورگرها ابزار اصلی برای دسترسی به اطلاعات حساس و حیاتی در محیط اینترانت و ابری محسوب می شوند. قابلیت مرورگر امن، برای فرآیندهای مرورگر امکان حفاظت بیشتر از حافظه را همزمان با حفاظت از کیبورد فراهم کرده و به ادمین اجازه می دهد که URLهایی که برای حفاظت نیاز دارد به آن اضافه کند.

این قابلیت شناسایی آسیب پذیری های موجود در سطح شبکه را ممکن می سازد.

این قابلیت به شناسایی ارتباطات مخربی که توسط Botnetها استفاده می شوند، کمک می کند و در همان زمان فرآیندهای متخلف را نیز تشخیص می دهد. هر ارتباط مخربی که شناسایی شده، بلاک و به کاربر گزارش می شود.

تمامی محصولات ESET Endpoint در حال حاضر از Machine learning پیوسته با سایر لایه های دفاعی ESET استفاده می کنند. این قابلیت به شکل  خروجی تلفیقی و عصبی شبکه استفاده می شود. برای بررسی دقیق و عمیق شبکه، ادمین می تواند حالت خاصی از Machine learning را فعال کرده که حتی بدون اینترنت نیز کار می کند.

قابلیت Sandbox به شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح بدافزارهای مبهم کمک می کند.

یک لایه حفاظتی بیشتر که از کاربران در برابر باج افزار دفاع می کند. این تکنولوژی بر تمامی اپلیکیشن های اجرا شده براساس رفتار و اعتبار آنها نظارت کرده و آنها را ارزیابی می کند. این قابلیت طراحی شده تا فرآیندهایی را که رفتار باج افزاری دارند، شناسایی و بلاک کند.

سیستم HIPS، بر فعالیت های سیستم نظارت داشته و از مجموعه قوانین از پیش تعریف شده ای برای تشخیص و متوقف کردن رفتار مشکوک استفاده می کند.

ESET در اولین محصولات خود، لایه ای به راهکارهایش اضافه کرد که از Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) حفاظت می کند. این اسکنر محیط امنیتی پیش از boot را بررسی کرده و طراحی شده تا بر یکپارچگی Firmware نظارت کند، تغییرات آن را شناسایی کرده و به کاربر اطلاع دهد.

اسکنر حافظه پیشرفته ESET بر رفتار فرآیند مخرب نظارت کرده و زمانی که در حافظه قرار می گیرند آنها را اسکن می کند. بدافزارهای Fileless که بدون نیاز به کامپوننتی در فایل سیستم عمل می کنند را شناسایی می کند. تنها اسکن حافظه می تواند چنین حملات مخربی را شناسایی و متوقف کند.

این قابلیت بر برنامه هایی که معمولا قابل اکسپلویت هستند مثل مرورگرها، مستند Readerها، ایمیل کلاینتها و جاوا، فلش و … نظارت دارد و بجای اینکه هدف آن CVE شناخته شده باشد روی تکنیک های بهره برداری تمرکز می کند. این قابلیت تهدیدات موجود در سیستم را بلاک می کند.

 حملات خودکاری که تلاش دارند از تکنیک های حدس پسورد برای دسترسی به شبکه استفاده کنند را شناسایی و بلاک می کند.

File Server Security

حفاظت Real time برای اطلاعات موجود در تمام سرورها و مکانهای ذخیره فایل های سازمان، مثل OneDrive، سرورهای چند منظوره و … در جهت تضمین  تداوم کسب و کار امکان پذیر است.

قابلیت ها

تمامی محصولات ESET Endpoint در حال حاضر از Machine learning یکپارچه همراه با سایر لایه های دفاعی ESET استفاده می کنند. این قابلیت به شکل  خروجی تلفیقی و عصبی شبکه استفاده می شود. برای بررسی دقیق و عمیق شبکه، ادمین می تواند حالت خاصی از Machine learning را فعال کرده که حتی بدون اینترنت نیز کار می کند.

سیستم HIPS، بر فعالیت های سیستم نظارت داشته و از مجموعه قوانین از پیش تعریف شده ای برای تشخیص و متوقف کردن رفتار مشکوک استفاده می کند.

یک لایه حفاظتی بیشتر که از کاربران در برابر باج افزار دفاع می کند. این تکنولوژی بر تمامی اپلیکیشن های اجرا شده براساس رفتار و اعتبار آنها نظارت کرده و آنها را ارزیابی می کند. این قابلیت طراحی شده تا فرآیندهایی را که رفتار باج افزاری دارند، شناسایی و بلاک کند.

اسکنر حافظه پیشرفته ESET بر رفتار فرآیند مخرب نظارت کرده و زمانی که در حافظه قرار می گیرند آنها را اسکن می کند. بدافزارهای Fileless که بدون نیاز به کامپوننتی در فایل سیستم عمل می کنند را شناسایی می کند. تنها از طریق اسکن حافظه می توان چنین حملات مخربی را شناسایی و متوقف نمود.

این قابلیت شناسایی آسیب پذیری های موجود در سطح شبکه را ممکن می سازد. این لایه، لایه مهم حفاظتی ای در برابر گسترش بدافزارها، حملات  Network-conducted و بهره برداری از آسیب پذیری ها برای هر وصله ای که هنوز منتشر یا نصب نشده، محسوب می شود.

این محصول قابلیت نصب روی محبوب ترین توزیع های لینوکس دارد، مثل ورژن های RedHat و SuSE که با استاندارد File-System-Hierarchy مطابقت دارند. همچنین به هیچ کتابخانه خارجی به جز LIBC نیاز ندارد.

این قابلیت به شناسایی ارتباطات مخربی که توسط Botnetها استفاده می شوند، کمک می کند و در همان زمان فرآیندهای متخلف را نیز تشخیص می دهد. هر ارتباط مخربی که شناسایی شده، بلاک و به کاربر گزارش می شود.

 بعد از اینکه نصب روی یک سرور انجام شود، ESET می تواند OneDrive را اسکن کرده و امکان نظارت بر اعتبار منابع ذخیره شرکت را دارد.

ESET LiveGuard پیشرفته، لایه دیگری از امنیت را برای راهکارهای امنیتی فایل سرور، با استفاده از تکنولوژی مبتنی بر ابر Sandbox فراهم کرده تا بتوان حملات جدیدی که قبلا مشاهده نشده را شناسایی کرد.

این محصولات با بهره گیری از قابلیت Antimalware Scan Interface(AMSI) حفاظت بدافزاری بیشتری، برای کاربران، داده ها، اپلکیشن ها و محیط کاری فراهم می کند. به علاوه از سرویس رابط کاربری حفاظت شده استفاده می کند که ماژول امنیتی جدید موجود در ویندوز است و تنها اجازه بارگذاری کدهای امضا شده و معتبر را میدهد در نتیجه حفاظت بهتری در برابر حملات تزریق کد خواهد داشت.

این قابلیت بر برنامه هایی که معمولا قابل اکسپلویت هستند مثل مرورگرها، مستند Readerها، ایمیل کلاینتها و جاوا، فلش و … نظارت دارد و بجای اینکه هدف آن CVE شناخته شده باشد، روی تکنیک های بهره برداری تمرکز می کند. با این قابلیت تهدیدات موجود در سیستم بلاک خواهد شد.

قابلیت Sandbox به شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح بدافزارهای مبهم کمک می کند.

ESET Security for Microsoft SharePoint از ESET Inspect کامپوننت XDR در پلتفرم ESET PROTECT پشتیبانی می کند. این امر سبب آنالیز و اصلاح سریعتر مشکلات امنیتی شبکه خواهد بود.

Full Disk Encryption

راهکار قدرتمند رمزنگاری برای دیسکها، پارتیشنها و دستگاههای ورودی و رسیدن به الزامات قانونی.
مدیریت این قابلیت از طریق کنسول مدیریتی ممکن است و برای امنیت داده های سازمان ضروری می باشد.

قابلیت ها

امکان رمزنگاری در کنسول مدیریتی فراهم بوده و با توجه به اینکه کنسول متفاوتی از ESET PROTECT ندارد، به صرفه جویی در زمان ادمین شبکه کمک شایانی می کند.

این تکنولوژی منحصر به فرد برای حفاظت از داده های هر سازمان و شرکتی در هر اندازه ای فراهم است. این قابلیت یک FIPS 140-2 معتبر با رمزنگاری  AES 256bit می باشد.

این قابلیت دیسکها، پارتیشنها و دستگاههای ورودی را رمزنگاری کرده و تضمین می کند که هر چیزی که در سیستم و لپتاپ وجود دارد در برابر سرقت و نشت، رمز شده و امن می باشند.

رمزنگاری در ماشین های ویندوزی و macOS از یک داشبورد واحد مدیریت می شود.

افزایش تعداد دستگاهها در هر زمانی که نیاز دارید امکان پذیر است.

این قابلیت را با ورود به شبکه خود از طریق کنسول مبتنی بر ابر مدیریت کنید. ESET PROTECT برای ادمین امکان نصب، فعالسازی و مدیریت رمزنگاری روی اندپوینتهای متصل خود را تنها با چند کلیک فراهم می کند.

ادمین می تواند خصوصیات رمزعبور اجباری، تعداد رمزعبورهای وارد شده و زمان انقضا را تنظیم کنند. از تنظیمات پالیسی می توان به یک کاربر امکان تغییر رمزعبورش را در هر زمانی که بخواهد داد یا اینکه محدودیتهایی برای آنها در نظر گرفت.

Advanced Threat Defense

دفاع مبتنی بر ابر، در برابر تهدیدات جدید و Zero-day و باج افزارها.

مزیت هایی که برای سازمان شما دارد:
قابلیت پیاده سازی در محصولات ESET زیر :​

قابلیت ها

ESET LiveGuard پیشرفته از 4 لایه تشخیص جداگانه برای حفاظت حداکثری استفاده می کند. نمونه ها در ابتدا تحت آنالیز استاتیک و Unpacking قرار می گیرند و با تهدیدات درون پایگاههای داده مقایسه شده و در صورت وجود نمونه مشابه، شناسایی می شود. لایه دوم آنالیز استاتیک و پویا با استفاده از الگوریتمهای machine learning و تکنیک هایی که شامل یادگیری عمقی هستند، انجام می شود. نمونه ها در یک محیط sandbox پیچیده و خاص باز شده و مورد بررسی قرار می گیرند و هر نشانه از رفتار مخرب در آنها تجزیه و تحلیل می شود. در نهایت همه خروجی های sandbox برای شناسایی الگوها و اقدامات مخرب شناخته شده، تحت تجزیه و تحلیل رفتاری عمیق قرار می گیرند.

ادمین می تواند گزارشی از ESET LiveGuard در کنسول ESET PROTECT داشته باشد. همچنین این امکان وجود دارد که از گزارش های پیش فرض استفاده کرد و یا گزارشات سفارشی ای ایجاد کرد.

هر نمونه آنالیز شده در کنسول ESET PROTECT قابل مشاهده است و داده های ارسال شده به ®ESET LiveGrid نیز نمایش داده می شوند. برای حفظ حریم خصوصی، می توانید در صورت لزوم آنالیزهای قبلی مربوط به نمونه های شناسایی شده را حذف نمایید.

محصولات اندپوینت و سرور به صورت خودکار تصمیم میگیرند که نمونه ای را خوب، بد یا ناشناخته مشخص کنند. اگر نمونه ای ناشناخته محسوب شود به ESET LiveGuard برای آنالیز ارسال می شود. زمانیکه که آنالیز انجام می شود نتیجه با محصولات اندپوینت برای عکس العمل سریعتر، به اشتراک گذاشته می شود.

نه تنها ESET LiveGuard پیشرفته با فایل ها کار می کند بلکه این محصول به صورت مستقیم با ESET Mail Security نیز کار می کند تا مطمئن باشید که ایمیل ها آلوده نیز در سازمان شما دریافت نخواهد شد.

امروزه کارمندان صرفا در محیط On premises کار نمیکنند. این محصول فایلها را بدون در نظر گرفتن مکان کاربر، بررسی و تجزیه تحلیل می کند.

اگر یک نمونه مشکوک باشد، امکان اجرا نخواهد داشت و منتظر می ماند تا توسط ESET LiveGuard پیشرفته آنالیز شود. پس از شناسایی و تشخیص تمامی اندپوینتهای شبکه در کمتر از چند دقیقه در برابر آن محافظت خواهند شد.

ESET اجازه می دهد تا هر کامپیوتری پالیسی های جزیی برای ESET LiveGuard پیشرفته داشته باشد، بنابراین ادمین می تواند کنترل کند که چه چیزهایی باید ارسال شود و براساس نتایج دریافتی باید چه اتفاقی رخ دهد.

در هر زمانی، کاربر یا ادمین می تواند نمونه ها را از طریق محصولات ESET برای آنالیز ارسال کرده و نتیجه آن را دریافت کند. همچنین ادمین میتواند مستقیما در کنسول ببیند که چه کسی چه چیزی ارسال کرده و نتیجه آن چه بوده است.

Mail Security

کلیه اسپم ها و بدافزارها در سطح سرور و قبل از رسیدن به میل باکس کاربر، بلاک خواهند شد. یک لایه امنیتی بیشتر برای سازمانهایی که میخواهند تهدیدات قبل از رسیدن به کاربر متوقف شوند.

قابلیت ها

با استفاده از موتور قدرتمند و بهبود یافته، این کامپوننت ضروری تمامی ایمیل های اسپم را فلیتر کرده و میل باکس کاربر را از ایمیل های ناخواسته و نامرتبط پاک میکند.

لایه دوم حفاظتی در این کامپوننت امکان شناسایی فایلهای ضمیمه مخرب یا مشکوک را داشته و از آلوده شدن سیستم کاربران جلوگیری می کند.

از دسترسی کاربران به سایت هایی که سایت فیشینگ شناخته می شوند، جلوگیری میکند. ایمیل ها می تواند شامل لینکهایی باشد که کاربر را به سایت فیشینگ هدایت می کند، چنین ایمیل هایی نیز فیلتر می شود.

سیستم قوانین جامع ESET به مدیران اجازه میدهد که به صورت دستی شرایط فیلتر ایمیل را تعریف کرده و اقدامات مدنظر خود را برای ایمیل های فیلتر شده انجام دهند.

از کسب و کارهایی که از Microsoft Exchange با تنظیمات هیبریدی استفاده می کنند، پشتیبانی می کند.

به صورت خودکار به کاربران در مورد ایمیلهای قرنطینه شده، اطلاع رسانی می شود. بنابراین بجای اینکه تنها ادمین بتواند کاری انجام دهد، کاربر هم می تواند اسپم های خود را لاگ گیری و مدیریت کند.

در مواردی که ایمیلی قرنطینه می شود، کاربر آنها را به گونه ای دریافت کرده که می تواند آنها را مدیریت کند. به علاوه ادمین می تواند خلاصه ای از گزارشات را برای آنها براساس جزییات پایه ارسال کند. به هر صورت در هر زمانی  که کسی که منتظر ایمیلی است، ادمین میتواند به راحتی تصمیم بگیرد که ایمیل را از مرکز قرنطینه حذف یا منتشر کند.

راهکارهای امنیتی ESET از ایجاد گروهها پشتیبانی میکند و محصولات با یکدیگر و تنظیمات Exchange، اعلان ها و پایگاه داده greylisting در ارتباط هستند. به علاوه از Windows Failover Cluster و Network Load Balancing(NLB) هم پشتیبانی میکند تا امکان حفاظت در سطح اینترپرایز هم فراهم باشد.

اجرا و ثبات از قابلیت های اساسی در محصول Mail هستند. شرکتها نیاز دارند که مطمئن باشد ایمیل های آنها بدون هیچ تاخیر و توقفی پردازش می شوند. محصولات ESET سرعت کار را تضمین کرده و جای نگرانی برای سازمانها در هر اندازه ای که باشند، وجود ندارد.

ESET Mail Security قابلیت نصب براساس کامپوننت داشته و به ادمین این امکان را می دهد که تنها کامپوننتهای موردنیاز خود را نصب کند. همچنین اجازه میدهد برخی از فرایندها یا اشیا را از اسکن مستثنی نموده بنابراین تداخل در فرایندها برای بهبود سرعت بکاپ گیری و یکپارچگی آن، به حداقل خواهد رسید.

Cloud App Protection

محافظت پیشرفته برای اپلیکیشن های مایکروسافت 365 با اضافه شدن دفاع فعال در برابر تهدیدات و کنسول اختصاصی با مدیریت ساده و راحت در دسترس خواهد بود.

اپلیکیشن های حفاظت شده :

Exchange Online, OneDrive, Teams, SharePoint Online

قابلیت ها

با استفاده از موتور قدرتمند با عملکرد بهبود یافته، این کامپوننت ضروری تمامی ایمیل های اسپم را فیلتر کرده و میل باکس کاربر را از ایمیل های ناخواسته و نامطلوب حفظ می کند.

تمامی ایمیل ها و فایلهای ضمیمه آن اعم از فایلهای جدید و تغییر یافته اسکن می شود. این موضوع کمک می کند که میل باکس کاربر از بدافزارها حفظ شده و از گسترش آنها توسط دستگاهها و ذخیره سازهای ابری جلوگیری می کند.

پیشگیری از دسترسی کاربران به صفحات وبی که به عنوان سایت فیشینگ شناخته می شوند. محتوای ایمیل می تواند شامل لینکهایی باشد که کاربران را به سمت صفحات وب فیشینگ هدایت می کند. ESET Cloud Office Security محتوای ایمیل را جستجو کرده و لینکهایی از این قبیل را پیدا می کند. بدین منظور لینکهای موجود در یک ایمیل با پایگاه داده ای از لینک های آلوده که به طور مرتب به روز می شود، مقایسه می شوند.

دفاع پیشرفته در برابر تهدیدات جدیدی که قبلا وجود نداشته اند. این کامپوننت از اسکن انطباقی پیشرفته، machine learning، cloud sandbox و آنالیز رفتای عمقی استفاده می کند.

با وجود اعلان ها، ادمین نیازی به چک کردن مداوم داشبورد ندارد. زمانی که فعالیت مشکوک بالقوه ای شناخته می شود، یک ایمیل برای اطلاع ادمین به او یا کاربران ارسال شده و به سرعت از این موضوع آگاه می شوند.

با فعالسازی این گزینه، ادمین میتواند مطمئن باشد که کاربران جدید ایجاد شده در Microsoft 365 به طور خودکار محافظت شده و نیازی به رفتن به کنسول و اضافه کردن هر یک از آنها به طور جداگانه وجود ندارد.

ادمین می تواند به اشیا موجود در این بخش، رسیدگی کند و تصمیم بگیرد که آیا آنها باید حذف شود یا نه. این قابلیت امکان مدیریت ساده ایمیل ها و فایل هایی را که قرنطینه شده اند میدهد. بهتر اینکه ادمین می تواند موارد قرنطینه شده را دانلود کرده و آنها را با ابزارهای محلی ای که در اختیار دارد نیز بررسی کند.

امکان اضافه کردن افراد مختلف و خدمت به چند سازمان مختلف برای کسانی که در چند شرکت مختلف ادمین شبکه هستند، از طریق یک کنسول ESET Cloud Office Security فراهم می باشد.

ادمین می تواند به کارمندان اجازه دیدن موارد نگهداری شده در قرنطینه را بدهد. زمانی که ایمیل یا هر چیزی قرنطینه می شود، کارمندان می توانند ایمیلی حاوی اطلاعات اینکه چه چیزی و به چه علت قرنطینه شده است، دریافت کنند. برای اسپم های شناسایی شده، کاربر نهایی می توانند ایمیلی را شخصا از قرنطینه خارج کرده و منتشر کند.

Vulnerability & Patch Management

یک لایه امنیتی بیشتر برای سازمانها و شرکتهایی که میخواهند تهدیدات از جانب سیستم عامل ها و اپلیکیشن های به روز نشده را متوقف نمایند.

امکان اسکن خودکار همراه با گزارش فوری و مدیریت مرکزی از طریق کنسول ابری ESET PROTECT فراهم است. چندین و چند اپلیکیشن را اسکن کرده و بیش از 35.000 هزار نقاط آسیب پذیری رایج (CVEها) را شناسایی می کند.

 

آسیب پذیری ها براساس اهمیت آنها، اولویت بندی می شوند. با رنج وسیعی از گزینه های فیلتر ESET می توان به سرعت مشکلات امنیتی حیاتی را شناسایی کرد و روی آنها متمرکز شد.

 

آسیب پذیرترین نرم افزارها و دستگاهها را شناسایی کرده و تعداد دستگاههای تحت تاثیر را به شما می دهد، می توانید فهرستی از اطلاعات وصله ها مثل نام، شماره KB و CVE و اهمیت آنها و اپلیکیشن های تحت تاثیر را ملاحظه نمایید.

 

آسیب پذیرترین نرم افزارها و دستگاهها را شناسایی کرده و تعداد دستگاههای تحت تاثیر را به شما می دهد، می توانید فهرستی از اطلاعات وصله ها مثل نام، شماره KB و CVE و اهمیت آنها و اپلیکیشن های تحت تاثیر را ملاحظه نمایید.

 

از مزیت دید کلی و یکپارچه از طریق کنسول ESET PROTECT بهره مند خواهید شد. نظارت کامل بر اندپوینتهای سازمان، لایسنس ها، وضعیت آسیب پذیری ها و وصله ها و … امکان پذیر است.

 

پیچیدگی وظایف مدیریتی IT سازمان کاهش یافته، فهرست ها به روز خواهند بود و از قابلیت های پیشگیری، شناسایی و پاسخ برای کمترین اثر تهدیدات بر شبکه خود بهره مند می شوید.

 

حفظ و نگهداری ویندوزها را تنظیم کرده و وصله ها براساس نیازمندیهای خاص شما مدیریت خواهند شد. تنها اپلیکیشن های انتخابی شما وصله خواهند شد، اولویت ها را برای گروههای مختلف می توانید تعریف کرده و امکان کنترل بر فرآیند مدیریت وصله ها، ثبات در آن و در عین حال انعطاف پذیری فراهم است.

 

با امکان وصله کردن به صورت دستی می توانید سریعا آسیب پذیری های حیاتی را رفع نمود. بجای انتظار برای زمانبندی دوره بعدی وصله ها این گزینه در دسترس است. تیم IT می تواند به صورت به شرایط اضطراری رسیدگی کرده، ریسک نقض امنیتی یا سایر رخدادها را کاهش دهد.

 

آنالیز پیشرفته و چند لایه ESET چطور کار می کند؟

ESET LiveGuard پیشرفته یک راهکار دفاع در برابر تهدیدات مبتنی بر ابر است که تمامی نمونه های مشکوک ثبت شده را در یک محیط ایزوله ESET HQ ابری تستی اجرا کرده و رفتار آنها را با استفاده از فیدهای هوش تهدید، ابزارهای داخلی برای آنالیز استاتیک و پویا ارزیابی نموده تا بتواند تهدیدات Zero-day را شناسایی کند. چهار لایه برای آنالیز نمونه ها استفاده می شود اما در صورتی که در یکی از لایه نتیجه آنالیز مشخص شود، از سایر لایه ها استفاده نمی شود.

مقایسه کنید و مناسبترین محصول را انتخاب نمایید:

مواردی که امکان اضافه شدن دارند با علامت + مشخص شده اند.

ESET Protect Elite

All-in-one prevention, detection & response combining enterprise-grade XDR with complete multilayered protection
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

ESET Protect Complete

Complete, multilayered protection for endpoints, cloud applications & email, the #1 threat vector
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

ESET Protect Advanced

Best-in-class endpoint protection against ransomware & zero-day threats, backed by powerful data security
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

ESET Protect Entry

Modern multilayered endpoint protection featuring strong machine learning and easy-to-use management
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

نیازمندی های سیستم