پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

Kaspersky Endpoint Detection and Response Expert

حملات سایبری پیچیده تر شده و سعی در دور زدن راهکارهای امنیتی موجود در شبکه دارند. EDR Expert دید جامعی به کل اندپوینتهای شبکه سازمان داده و امکان دفاعی عالی، انجام وظایف روتین EDR و آنالیز به صورت خودکار به منظور سرعت عمل بیشتر، بررسی و تحقیق در مورد تهدیدات پیچیده و APT را فراهم می کند. EDR Expert از یک Agent استفاده می کند که می تواند از طریق پلتفرم مدیریتی ابری یا کنسول آفلاینی در محیط air-gapped مدیریت شود و از اطلاعات تهدیدات و شناسایی های قابل تنظیم ترکیب شده، استفاده کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

قابلیت های مهم

Extended prevention

EDR Expert مبتنی بر Kaspersky Endpoint Security for Business می باشد. راهکار EPP کسپرسکی یک فریم پایه فراهم کرده و به صورت خودکار حجم زیادی از هشدارها را کنترل می کند و وقت کارشناسان را برای تمرکز بر سایر وظایف خالی می کند.

Advanced Detection

تهدیدات پیچیده و گسترده از کدهای مخرب ناشناخته، اکانتهای در معرض خطر، روشهای بدون فایل، اپلیکیشن های قانونی و اقدامات نامعلومی استفاده می کنند و بنابراین شناسایی آنها نیازمند راهکاری چند لایه به همراه تکنولوژی پیشرفته می باشد.

شکار موثر تهدیدات و تحقیق و بررسی قانونی

EDR Expert همواره تله متری ها را جمع آوری کرده و آنها را به ذخیره ساز مرکزی on-prem و cloud ارسال می کند بنابراین در طول آنالیز حادثه، دسترسی سریع به داده های قبلی، امکان پذیر است- مشخصا این موضوع زمانی اهمیت دارد که اندپوینت در معرض خطری، توسط مهاجمان از دسترس خارج می شود یا اطلاعات آن رمزنگاری می شود. راهکار مذکور تیم IT سازمان را قادر می سازد تا جزییات حوادث بررسی شده را به پورتال Kaspersky Threat Intelligence هدایت کند و با شناسایی خودکار هماهنگ شده با MITRE ATT&CK غنی شده است. همچنین می توان کوئری های پیچیده براساس شرایط خاص یا زیرساخت سازمان بابت جستجوی رفتار مشکوک یا غیرمعمولی تعریف نمود. تهدیدات قبل از آنکه بتوانند مشکلی ایجاد کنند، شکار می شوند.

پاسخ دقیق به حوادث

پاسخ دقیق و سریع به تهدیدات و حوادث در سراسر زیر ساختهای توضیح شده، از طریق اقدمات خودکار و مرکزی پشتیبانی می شود و به ساده شدن کار تیم IT کمک می کند. نیازی به هزینه بیشتر برای اضافه کردن منابع نیست، Downtime نخواهید داشت و بهره وری متوقف نمی شود. بسته به شرایط، همیشه انتخابی بین پاسخ دهی اتوماتیک یا هدایت شده وجود دارد.

کارشناسان امنیت IT با ابزاری مجهز می شوند که آنها را قادر می سازد تا با یک کلیک از طریق کنسول مدیریت مرکزی، به رخدادها پاسخ دهند و وظایف روتین دستی آنها را کاهش می دهد و زمان پاسخ دهی از چند ساعت به چند دقیقه تقلیل می یابد.

امنیت بیشتر با XDR

ایجاد XDR​

EDR Expert می تواند با Kaspersky Anti Targeted Attack Platform ترکیب شده و قابلیت های شناسایی و پاسخ بیشتری به شما بدهد. پلتفرم KATA و EDR Expert یک راهکار امنیتی جامع حفاظت در برابر APT بوده و شناسایی تهدیدات پیشرفته سطح شبکه را با قابلیت های EDR ادغام می کند.

یک راهکار واحد برای کارشناسان​

متخصصان امنیت IT تمامی ابزاری که برای کنترل تشخیص تهدیدات چند بعدی برجسته در سطح شبکه و اندپوینتها لازم است را در اختیار خواهند داشت، از تکنولوژی به روز بهره مند شده، ارزیابی موثر انجام خواهد شد و یک مرکز پاسخگویی پر سرعت خواهند داشت. همه اینها تنها در یک راهکار مقدور است.

محصولات مرتبط:

Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum

Build defense-in-depth and boost security efficiency with automated response and simple root cause analysis

Kaspersky Managed Detection and Response

Continuously hunting, detecting and responding to threats targeting your enterprise

Kaspersky Anti Targeted Attack

Discover advanced network threats hiding below the radar of your perimeter protection