پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

(DLP)DATA Loss Prevention

امنیت داده ها

نشت اطلاعات

از زمان توسعه فناوری اطلاعات و تبدیل شدن حجم داده های حساس و مهم سازمانهابه داده های بسیار بزرگ(Big Data)حفاطت از آنها بسیار حساستر، سخت تر و مهمتر شده است.

با افزایش روز افزون انواع حملات هدفمند سایبری و بررسی دقیق آنها یکی از اهداف اصلی مهاجمین دسترسی به اطلاعات و داده ها، ایمیل ها و مراودات داخلی و محرمانه سازمانهای حساس به منظور کشف ارتباطات و کانالهای صادرات و تامین مواد اولیه خارجی با هدف ضربه زدن به منافع مالی سازمان و کشور بوده و هست، همچنان که پس از هر حمله Zero-Day معمولا مشخص می شود مهاجم احتمالا ماهها بر روی شبکه میزبان حضور داشته و در برخی موارد پس از استفاده از داده های به سرقت رفته به جهت اثبات موفقیت آنها را منتشر می نماید. با یک جستجوی ساده در منابع، به محتویات و اسناد محرمانه بسیاری از سازمان ها دسترسی خواهید داشت!!
این اتفاق بسیار ناخوشایند و ضربه ای مهلک به سازمان و اعتبار مدیران وارد خواهد کرد.

راهکاری برای پیشگیری از این آسیبها

راهکاری برای پیشگیری از این آسیب راهکار استاندارد ارائه شده در دنیا جهت پیشگیری از این فاجعه بزرگ استفاده از ابزارهای پیشگیری از نشت اطلاعات(Data Loss Prevention) DLPها است، این محصولات با استفاده از شیوه های مختلف که در ادامه ذکر خواهد شدامکان مدیریت جابجایی داده ها و همچنین نظارت بر فعالیت کاربران و پیشگیری از نشت اطلاعات را در اختیار مدیران قرار میدهند.

 DLP وظیفه حفاظت از اطلاعات سازمان در مقابل دزدی، نشت و سوء استفاده را بر عهده دارد و بر روی کلیه ایستگاهها ی کاری نصب می گردد، لذا در گام اول خود این محصول باید مورد اطمینان، دقیق و کارآمد باشد و قطعا نیاز به پشتیبانی حرفه ای و کامل از طرف شرکت نماینده فروش دارد “شرکت مهندسی پانا نماینده رسمی دو برند معتبر در این زمینه است و تجربه پیاده سازی آن را در بسیاری از سازمانها و شرکتها دارد، با کلیک بر روی تصاویر زیر می توانید جزییات هر کدام از آنها را ملاحظه نمایید: