پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform-KATA

مهاجمان سایبری مدام در حال توسعه  ابزارها و تکنیک های مورد استفاده در حملات سایبری می باشند. سازمانها با تهدیداتی که قبلا وجود نداشته اعم از حملات پیچیده بدون بدافزار، حملات  fileless، حملات  Living off the land، بهره برداری های zero-day و هر نوع تهدید APT و هدفمند دیگری روبرو هستند. بدون حفاظت فعال و کافی در برابر آنها، سازمان با مشکلات جدیی و پر هزینه ای روبرو می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مزایای برتر​

داشتن تصویری کامل

مهم نیست مهاجمان از چه بردارهایی برای نفوذ به زیرساخت شما استفاده می کنند، در هر صورت باید آنها را ببینید…

 KATA به طور کامل با Kaspersky Endpoint Security for Business ادغام شده که agent واحدی را با EDR Expert به اشتراک گذاشته و روی Kaspersky Security for Mail server و Kaspersky Security for internet Gateway امکان پاسخگویی خودکار در سطح گیت وی به تهدیدات را فراهم می کند. ذات همه کاره بودن این راهکار و با توجه به اتوماتیک بودن اقدامات دفاعی در سطح اندپوینت و شبکه و … در یک کنسول تحت وب واحد به طرز محسوسی در زمان و تلاش لازم برای حفاظت در برابر تهدیدات صرفه جویی می کند.

شناسایی تهدیدات با بهترین روشهای پیشرفته​

سیستم های دفاعی سنتی به تنهایی نمی تواند تهدیدات پیچیده و حملات هدفمند را کنترل کند- یک راهکار لایه ای با استفاده از تکنولوژی های تشخیص پیشرفته نیاز است…

KATA از روشهای پایه ای مثل مجموعه ای از قوانین IDS منحصر به فرد برای آنالیز ترافیک براساس جستجوی APTها و تهدیدات سراسری و همچنین Machine learning پیشرفته و تکنولوژی های هوش مصنوعی استفاده می کند تا رفتار نرمال در سازمان شما را مشخص کند. ادغام real time هوش مصنوعی و ابزار تشخیص تهدید سفارشی کمک می کند تا تهدیدات چند نقطه ای و بدون بدافزار شناسایی شوند.

پاسخگویی با روشی که مناسب شماست​

پلتفرم KATA با EDR Expert در هسته آن، نقاط بالقوه ورودی تهدیدات در سطح شبکه و اندپوینت را امن نموده و امکان شناسایی گسترده و پاسخگویی را فراهم نموده و ​

کارشناسان IT سازمان ابزاری در اختیار خواهند داشت که تنها با یک کلیک از طریق کنسول مدیریت مرکزی واکنش نشان داده، وظایف دستی روتین را کاهش می دهد و زمان پاسخگویی را نیز کمتر می کند. رنج وسیعی از فعالیت های پاسخگویی اعم از قطع فرآیند، قرنطینه یا بازگردانی اشیا، حذف فایل، انتقال فایل به sandbox برای آنالیز، اجرای اسکریپتهای خاص یا برنامه های third party روی اندپوینتهای مشخص، ایزواله سازی کامل هاست، قرار دادن اشیا در حالت پیشگیری و … پشتیبانی می شوند.

شکار تهدیدات قبل از اینکه بتوانند آسیبی به شبکه وارد کنند.​

شکار تهدیدات بخش حیاتی و مهمی از امنیت سایبری می باشد…

 KATA نقاط بالقوه ورود تهدید را امن نموده و مجموعه ابزاری جامع برای شناسایی تهدیدات چند بعدی و شکار تهدیدات فعال را فراهم می کند. با ترکیب تکنولوژی ها و آنالیز سراسری برای شناسایی و پاسخ سریع به تهدیدات می توان تهدیدات را در مسیرشان و قبل از اینکه بتوانند آسیبی به شبکه و سیستم وارد کنند، متوقف کرد.

زمان بیشتر برای سایر وظایف​

به منظور اجتناب از بار کاری بیشتر بر کارشناسان خود و تضمین تقسیم کار بهینه بین کارشناسان با تخصص های مختلف، پلتفرم KATA می تواند..

 به صورت خودکار تهدیدات را براساس سطح حیاتی بودن آنها، ارزیابی و دسته بندی کرده و هر هشداری را با برچسب مناسب علامت گذاری می کند. این موضوع کمک می کند تا متخصصان امنیت اطلاعات بتوانند هشدارها را سریعتر اولویت بندی کنند و متوجه شوند که مهمترین هشدارها کدام بوده و منابع و برنامه های کاری را مشخص کنند.

درک بیشتر از TTPهای استفاده شده توسط مهاجمان​

این پلتفرم آنالیزهای جزیی ای از هدف تهدید داده و به صورت خودکار نتایج آنالیز داخلی را با داده های قبلی سراسری (KSN) و کوئری های تهدید دستی (Kaspersky Threat Intelligence Portal) مقایسه می کند..​

 این موضوع محتوای بیشتری برای شکار بهتر تهدید ارائه نموده و فرآیند ارزیابی رخداد را تسریع می بخشد. این محصول با داده های MITRE ATT&CK ترکیب شده و جزییاتی در مورد تکنیک ATT&CK مورد استفاده ارائه می دهد و استراتژی ها را توضیح میدهد بنابراین می توان به صورت خودکار از تحقیقات تهدیدات سطح بالا بهره مند شده و نیازی به افزایش بار کاری کارمندان نیست.

ظرفیت و قابلیت های این محصول به شما امکان مقابله با تهدیدات پیچیده را میدهد.

محصول مرتبط:

Kaspersky Security for Mail Server

Proven multi-layered protection against mail-based attacks