پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Advanced threat defense

A cloud-based technology that uses advanced scanning, cutting-edge machine learning, cloud sandboxing and in-depth behavioral analysis to prevent targeted attacks as well as new or unknown threats, especially ransomware.

ESET LiveGuard Advanced ( PREVIOUSLY ESET DYNAMIC THREAT DEFENSE)
Proactive defense against zero-day and never-before-seen threat types

یک محصول مبتنی بر ابر که از اسکن پیشرفته، Machine learning حرفه ای و sandbox ابری و آنالیز رفتاری عمیق استفاده می کند تا از حملات هدفمند مثل حملات کاملا جدید و باج افزارها جلوگیری کند.

دلیل انتخاب این محصول توسط کاربران چیست؟

01

یک لایه دفاعی بیشتر

قرار گرفتن لایه دفاعی خارجی از شبکه شما در برابر باج افزارها و تهدیدات zero-day پیشگیری می کند.

02

بهره مندی از قدرت ابری

این راهکار از قدرت sandbox ایمن بهره گیری می کند تا تست های کامل را انجام داده و در صورت نیاز یک فایل مشکوک را ایزوله و آنالیز کند.

03

سرعت بی نظیر

هر دقیقه مهم است. بنابراین این محصول طراحی شده تا نمونه های جدید را در حجم زیاد در زمانی کمتر از 5 دقیقه آنالیز کند.

موارد استفاده

نگران باج افزار هستید؟

باج افزار به دنبال راهی برای ورود به سیستم کاربر از طریق ایمیل هستند.

راه حل ESET:

نگران حملات هدفمند و نقض داده ای هستید؟

از نگرانی های متخصصین امنیت سایبری همواره روش های جدید حمله و حملات کاملا جدید بوده است.

راه حل ESET:

نگران فایل های مشکوک و ناشناس هستید؟

برخی مواقع کارمندان یا کارشناسان IT ممکن است فایلی را دریافت نمایند که لازم باشد برای اطمینان از امن بودن آن دوباره بررسی شود.

راه حل ESET:

  • در تمامی موارد ذکر شده از محصول و راهکار ESET LiveGuard Advanced استفاده شده است.

به چه دلایلی این محصول مناسب شما خواهد بود:

ESET LiveGuard Advanced

دفاع مبتنی بر ابر، در برابر تهدیدات جدید و Zero-day و باج افزارها.

مزیتهایی که این محصول برای سازمان شما دارد:
قابلیت پیاده سازی در محصولات زیر:
قابلیت ها

ESET LiveGuard پیشرفته از 4 لایه تشخیص جداگانه برای حفاظت حداکثری استفاده می کند. نمونه ها در ابتدا تحت آنالیز استاتیک و Unpacking قرار می گیرند و با تهدیدات درون پایگاههای داده مقایسه شده و در صورت وجود نمونه مشابه، مشخص می شود. لایه دوم آنالیز استاتیک و پویا با استفاده از الگوریتمهای machine learning و تکنیک هایی که شامل یادگیری عمقی هستند، انجام می شود. نمونه ها در یک محیط sandbox پیچیده و خاص باز شده و مورد بررسی قرار می گیرند و هر نشانه از رفتار مخرب در آنها تجزیه و تحلیل می شود. در نهایت همه خروجی های sandbox برای شناسایی الگوها و اقدامات مخرب شناخته شده، تحت تجزیه و تحلیل رفتاری عمیق قرار می گیرند.

ادمین می تواند گزارشی از ESET LiveGuard در کنسول ESET PROTECT داشته باشد. همچنین امکان استفاده از گزارش های پیش فرض و ایجاد گزارشات سفارشی وجود دارد.

هر نمونه آنالیز شده در کنسول ESET PROTECT قابل مشاهده است و داده های ارسال شده به ®ESET LiveGrid نیز نمایش داده می شوند. برای حفظ حریم خصوصی، می توانید آنالیزهای قبلی مربوط به نمونه های شناسایی شده را در صورت لزوم حذف نمایید.

محصولات اندپوینت و سرور به صورت خودکار تصمیم میگیرند که نمونه ای را خوب، بد یا ناشناخته مشخص کنند. اگر نمونه ناشناخته محسوب شود به ESET LiveGuard برای آنالیز ارسال می شود. زمانیکه که آنالیز انجام می شود نتیجه با محصولات اندپوینت برای عکس العمل سریعتر، به اشتراک گذاشته می شود.

نه تنها ESET LiveGuard پیشرفته با فایل ها کار می کند بلکه این محصول به صورت مستقیم با ESET Mail Security نیز کار می کند تا مطمئن باشید که ایمیل ها آلوده نیز در سازمان شما دریافت نخواهد شد.

امروزه کارمندان تنها در محیط On premises کار نمی کنند. این محصول فایلها را بدون در نظر گرفتن مکان کاربر بررسی و تجزیه تحلیل می کند.

اگر یک نمونه مشکوک باشد، امکان اجرا نخواهد داشت و منتظر می ماند تا توسط ESET LiveGuard پیشرفته آنالیز شود. پس از شناسایی و تشخیص تمامی اندپوینتها در شبکه کمتر از چند دقیقه در برابر آن محافظت خواهند شد.

ESET اجازه می دهد تا هر کامپیوتری پالیسی های جزیی برای ESET LiveGuard پیشرفته داشته باشد، بنابراین ادمین می تواند کنترل کند که چه چیزهایی باید ارسال شود و براساس نتایج دریافتی باید چه اتفاقی رخ دهد.

در هر زمانی، کاربر یا ادمین می تواند نمونه ها را از طریق محصولات ESET برای آنالیز ارسال کرده و نتیجه آن را دریافت کند. ادمین میتواند مستقیما در کنسول ببیند که چه کسی چه چیزی ارسال کرده و نتیجه آن چه بوده است.

آنالیز پیشرفته و چند لایه ESET چطور کار می کند؟

ESET LiveGuard پیشرفته یک راهکار دفاع در برابر تهدیدات مبتنی بر ابر است که تمامی نمونه های مشکوک ثبت شده را در یک محیط ایزوله ESET HQ ابری تستی اجرا کرده و رفتار آنها را با استفاده از فیدهای هوش تهدید، ابزارهای داخلی برای آنالیز استاتیک و پویا ارزیابی نموده تا بتواند تهدیدات Zero-day را شناسایی کند. چهار لایه برای آنالیز نمونه ها استفاده می شود اما در صورتی که در یکی از لایه ها نتیجه مشخص شود، نیازی به بررسی در لایه های بعدی نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نیازمندی های سیستم
این قابلیت در محصولات زیر در دسترس شما خواهد بود:

Multilayered email protection with zero-day threat defense

Airtight protection of your IT environment, with cyber risk management and world-class ESET expertise on call

All-in-one prevention, detection & response combining enterprise-grade XDR with complete multilayered protection

complete, multilayered protection for endpoints, cloud applications & email, the #1 threat victor

Best-in-class endpoint protection against ransomware & zero-day threats, backed by powerful data security