پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Mail security

Additional layer of security to stop threats from ever reaching users in the network. Designed to protect email communication, the most vulnerable vector.

ESET Mail Security

Advanced protection for MS Exchange and IBM servers

یک لایه امنیتی بیشتر برای توقف تهدیداتی که به کاربران در شبکه می رسند. این محصول طراحی شده تا از ارتباطات ایمیلی که یکی از آسیب پذیرترین نقاط شبکه هستند، حفاظت کند.

چرا کاربران این راهکار حفاظت از ایمیل را انتخاب می کنند؟

سرعت :​

ESET محصولی معتبر 64bit بوده و امکان گروه بندی جهت تضمین عدم کاهش سرعت در سازمان را دارد.

تکنولوژی اختصاصی:​

راهکارهای ESET Mail Security از توسعه داخلی ضد اسپم، ضد فیشینگ و حفاظت از سرور میزبان استفاده می کند که با ترکیب Machine learning و big data و تجربه انسانی به محصولی معتبر در سطح جهانی تبدیل شده است.

تداوم کسب و کار:​

به حذف ایمیل های ناخواسته و حملات هدفمند کمک می کند و کارمندان میتوانند به راحتی به کار خود تمرکز کنند و تداوم کسب و کاربر و روال سازمان تضمین می شود.

موارد استفاده

نگران باج افزار هستید؟

باج افزارها تلاش می کنند از طریق ایمیل به میل باکس کاربران وارد شود.

راه حل ESET:

نگران حملات فیشینگ هستید؟

کاربران به طور مداوم از طریق کمپین های فیشینگ هدف قرار می گیرند که ممکن است شامل کامپوننتهای مخرب دیگری نیز باشند.

راه حل ESET:

نگران اسپم ها هستید؟

تکیه بر کاربر به تنهایی برای بررسی قانونی یا اسپم بودن ایمیلها، کافی نخواهد بود. از طرفی ممکن است هر ایمیل اسپمی برای بررسی بیشتر به واحد IT ارجاع شود.

راه حل ESET:

  • در تمامی موارد ذکر شده از محصول و راهکار ESET Mail Security استفاده شده است.

چه چیزی این محصول را متناسب به نیازهای شما می کند؟

این محصول یک لایه امنیتی بیشتر برای سازمانهایی که قصد دارند از رسیدن تهدیدات به کاربران جلوگیری نمایند، فراهم می کند.

قابلیت ها

با استفاده از موتور قدرتمند و بهبود یافته، این کامپوننت ضروری تمامی ایمیل های اسپم را فلیتر کرده و میل باکس کاربر را از ایمیل های ناخواسته و نامرتبط پاک میکند.

لایه دوم حافظتی در این کامپوننت امکان شناسایی فایلهای ضمیمه مخرب یا مشکوک را داشته و از آلوده شدن سیستم کاربران جلوگیری می کند.

از دسترسی کاربران به سایت هایی که سایت فیشینگ شناخته می شوند، جلوگیری میکند. ایمیل ها می تواند شامل لینکهایی باشد که کاربر را به سایت فیشینگ هدایت می کند، چنین ایمیل هایی نیز فیلتر می شود.

سیستم قوانین جامع ESET به مدیران اجازه میدهد که به صورت دستی شرایط فیلتر ایمیل را تعریف کرده و اقدامات مدنظر خود را برای ایمیل های فیلتر شده انجام دهند.

از کسب و کارهایی که از Microsoft Exchange با تنظیمات هیبریدی استفاده می کنند، پشتیبانی می کند.

ایمیل ها به صورت خودکار به کاربران در مورد ایمیلهای قرنطینه شده، اطلاع رسانی می کنند. بنابراین بجای اینکه تنها ادمین بتواند کاری انجام دهد، کاربر هم می تواند اسپم های خود را لاگ گیری و مدیریت کند.

در مواردی که ایمیلی قرنطینه می شود، کاربر ایمیل ها را به گونه ای دریافت می کند که می تواند آنها را خودش مدیریت کند. به علاوه ادمین می تواند خلاصه ای از گزارشات را برای آنها براساس جزییات پایه ارسال کند. در هر صورت زمانی که شخصی منتظر یک ایمیل است، ادمین میتواند به راحتی تصمیم بگیرد که ایمیل را از مرکز قرنطینه حذف یا منتشر کند.

راهکارهای امنیتی ESET از ایجاد گروهها پشتیبانی میکند و محصولات با یکدیگر و تنظیمات Exchange، اعلان ها و پایگاه داده grey listing در ارتباط هستند. به علاوه از Windows Failover Cluster و Network Load Balancing(NLB) هم پشتیبانی میکند تا امکان حفاظت در سطح اینترپرایز هم فراهم باشد.

اجرا و ثبات از قابلیت های اساسی در محصول Mail هستند. شرکتها نیاز دارند که مطمئن باشد ایمیل های آنها بدون هیچ تاخیر و توقفی پردازش می شوند. محصولات ESET سرعت کار را تضمین کرده و جای نگرانی برای سازمانها در هر اندازه ای که باشند، وجود ندارد.

ESET Mail Security قابلیت نصب براساس کامپوننت داشته و به ادمین این امکان را می دهد که تنها کامپوننتهای مورد نیاز خود را نصب کند. همچنین اجازه میدهد برخی از فرایندها یا اشیا را از اسکن مستثنی نموده، بنابراین تداخل در فرایندها برای بهبود سرعت بکاپ گیری و یکپارچگی آن به حداقل خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نیازمندی های سیستم
ESET Mail Security در محصولات زیر در دسترس است:

All-in-one prevention, detection & response combining enterprise-grade XDR with complete multilayered protection

Complete, multilayered protection for endpoints, cloud applications & email, the #1 threat vector

Multilayered email protection with zero-day threat defense

Complete, multilayered protection for endpoints, cloud applications and email, the number one threat vector