پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Kaspersky Linux Mail Server Security

این محصول طراحی شده تا با نسخه های مختلف سیستم های ایمیل مبتنی بر Linux هماهنگ شود و امکانات مدیریتی ساده و انعطاف پذیر آن از یک اپلیکیشن واحد یا تکنولوژی ابری در دسترس می باشد.

Kaspersky Security Linux Mail Server سطح حفاظت پیشرفته ای از ایمیلها در برابر تهدیدات قدیمی و جدیدی مثل اسپم، فیشینگ و ضمایم مخرب ارائه می کند. این امر با بکارگیری امنیت تقویت شده و چند لایه Machine learning از جمله Multi factor مبتکرانه، سیستم Sandboxing  و اعتباری برای ضمایم ایمیل انجام می شود و نرخ false Positive بسیار پایینی دارد.

قابلیت ها

قابلیت های ضدبدافزاری چند لایه

این محصول شامل آخرین ورژن از موتور ضد بدافزار کسپرسکی می باشد. به علاوه این اطلاعات را به صورت real time از KSN می گیرد بنابراین می توانید از محصولی با کیفیت و عملکرد بهتر در شناسایی و حذف ضمایم مخرب از ایمیل های ورودی، بهره مند شوید.

با آپدیت های real time از Cloud، Kaspersky Web malicious URL filter ایمیل هایی که دربرگیرنده لینکهایی به سایت یا فایل های مخرب هستند را مسدود می کند.

اسکریپتهای مخرب تزریقی به فایل های آفیس از جمله تکنیک های محبوب مورد استفاده در نمونه های خطرناکی مثل ExPetr / Petya / NotPetya بوده اند. ضد بدافزار پیشرفته کسپرسکی محافظت در برابر این نوع تهدیدات را به عهده دارد.

ضد اسپم و فیلتر محتوا

موتور ضد اسپم کسپرسکی شامل دو تکنولوژی قدرتمند است:

Enforced Anti-Spam Updates Service(EASUS)- که با استفاده از تکنولوژی های نوین و مستقیما از KSN مبتنی بر ابر آپدیت های real time را فراهم می کند. با کاهش زمان update windows از 20 دقیقه به 1 دقیقه، EASUS به حفاظت سریع در برابر اسپم و کمپین های اسپمی کمک می کند.

Cloud-assisted Reputation Filtering- می تواند ایمیل های مشکوک را رده بندی کرده و آنها را در قرنطینه قرار دهد، سپس زمانی که اطلاعات آپدیت شده در دسترس قرار گرفت آنها را دوباره بررسی می کند. این موضوع کمک می کند تا از سیستم های خود در برابر اسپم های ناشناس دفاع کنید در عین حال نرخ false Positive ها را نیز کاهش میدهد.

ماژول ضد فیشینگ جدید کسپرسکی آپدیت ها را به صورت real-time از KSN مبتنی بر ابر  دریافت می کند- به منظور شناسایی موثرتر و مسدود سازی ایمیل هایی که شامل لینکهای فیشینگ هستند.

می توانید به راحتی پالیسی هایی برای مسدود سازی ایمیل های انبوه ناخواسته و عدم دریافت آنها توسط کاربران تنظیم کنید.

پیام های مشکوک در قرنطینه ضد اسپم با امکان مدیریت از طریق رابط کاربری وبی قرار می گیرند. امکان بازیابی این پیامها در زمان دیگری وجود دارد.

برای سازمانهایی که از MS Exchange استفاده می کنند، SCL به کاربران اجازه تعریف عملیاتی برای پیامها براساس آستانه های SCL را میدهد.

از کاراکتراهای خاص و بین المللی شده در آدرس ایمیل ها پشتیبانی می کند.

این محصول در حال حاضر امکان شناسایی پیامهایی حاوی جعل آدرس ایمیل  و URL منحصر به فرد و قانونی را دارد.

این محصول در حال حاضر انواع خاصی از فایل های درون آرشیو و ترکیب اشیا را شناسایی و مسدود می کند و امکان شناسایی درون آرشیوهای چندلایه که به طور گسترده توسط scammerها استفاده می شود را دارد.

پشتیبانی از یکپارچه سازی

می توانید روش یکپارچه سازی را براساس Mail Transfer Agent انتخاب کنید همچنین یکپارچه سازی با Plug-in یا Milter API مقدور است.

اسکنر براساس تقاضای آنتی ویروس کسپرسکی اجازه بررسی اشیا در زمان تقاضا را میدهد، این اشیا شامل دایرکتوری ها، فایل ها و دستگاههایی مثل هارد درایورها، فلش درایورها و DVD-ROM است.

این محصول از یکپارچه سازی با سیستم های میل لینوکسی با رابط کاربری AMaViS و عملکرد بالا پشتیبانی می کند.

Kaspersky Security 8 for Linux Mail Server می تواند با KATA ادغام شود. بعد از ادغام، اپلیکیشن می تواند کپی پیغامها را به KATA برای اسکن ارسال کند. براساس نتایج اسکن KATA اپلیکیشن می تواند پیامها را به صورت جداگانه بلاک کند.

پیغامهای مشکوک را می توان در قرنطینه KATA نگه داشت و از طریق رابط کاربری وبی مدیریت کرد.

برای آن دسته از سازمانهایی که نمی توانند از KSN استفاده کنند، Kaspersky Security 8 for Linux Mail Server هم اکنون می تواند با KPSN ادغام شود.

بعد از ادغام KPSN، اپلیکیشن می تواند از پایگاه داده اعتبارات KSN به صورت محلی استفاده کرده و از آخرین اطلاعات تهدید به دست آمده در سطح جهانی بدون نیاز به ارسال داده ای به خارج از سازمان، بهره مند شود.

نظارت در یک نگاه و گزارش گیری انعطاف پذیر

کنسول مدیریتی کسپرسکی به شما امکان نظارت بر امنیت تمامی سرورهای میل لینوکسی سازمان را از طریق یک کنسول واحد می دهد. اگر یک رخداد امنیتی اتفاق افتد، مدیر سیستم به صورت خودکار در خصوص سرور تحت تاثیر قرار گرفته و از نتایج آن مطلع می شود.

متخصصان Help desk می توانند به بکاپ کاربر و لیست های deny یا allow آنها از طریق رابط کاربری استاندارد وبی و بدون وقفه ای در کار مدیران سیستم یا کاربران، دسترسی داشته باشند.

داشبورد وبی امکان نظارت ساده و کلی به وضعیت از جمله اطلاعاتی در مورد آخرین بدافزارهای یافت شده را فراهم می کند.

پشتیبانی کامل از SNMP (Simple Network Management Protocol)

پشتیبانی از SNMP به شما امکان نظارت بر هر نوع حادثه ای را با استفاده از حوادث و تله های SNMP می دهد.

می توانید انتخاب کنید که مدیریت اپلیکیشن را از طریق کنسول وبی یا CLI انجام دهید. 

گزارشات با قابلیت سفارشی سازی به شما کمک می کند تا بر امنیت و پالیسی ها سازمان نظارت داشته و آنها را آنالیز نمایید.

مدیران و صاحبان اسناد در خصوص حوادث نقض پالیسی ها اطلاع پیدا می کنند، بنابراین می توانند به سرعت تصمیم گیری نمایند.

اطلاعات با جزییات کامل در خصوص تمامی عملیات محصول به صورت خودکار ضبط می گردد تا به شما برای تشخیص علت هر مشکل کمک کند.

آرشیوی از اطلاعات در خصوص عملیات Kaspersky Security 8 for Linux Mail Server ایجاد می کند تا به Kaspersky Technical Support ارسال کند.

کاربران احراز هویت شده حساب کاربری helpdesk می توانند به گزارشات عملکرد اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.

اعلان ها به صورت پیکربندی و زمان شده به کاربران در خصوص نتایج پیغامهای اسکن شده آنها ارسال می شود. این اعلانها شامل لیستی از آخرین پیغامها در بکاپ هستند.

 برای استفاده از سیستم های SIEM، لاگها می توانند به صورت Common Event Format(CEF) ایجاد شده و دید شما را از امنیت شرکت و سازمان با رویدادهای مربوط به ایمیل کامل کند.

نصب و نگهداری ساده

این اپلیکیشن تحت مجموعه ای از پکیجهای نصب مخصوص سیستم عامل فراهم شده و با استفاده از اسکریپت پس از نصب و استقرار نرم افزار و ادغام آن با سیستم میل سرور موجود ساده خواهد بود.

امکان ادغام به شما کمک می کنند تا قوانین و پالیسی ها را تنظیم کنید. ارتباط بین Kaspersky Security for Linux Mail Server و سرور LDAP می تواند با استفاده از TLS و SSL رمزنگاری شود.

کسپرسکی این کار را برای سازمان شما ساده کرده تا بتوانید قوانین و پالیسی های اسکن مبتنی بر گروه را به کار برید.

میتوان از نام گذاری IPv6 برای آدرسهای اینترنتی در زمان ایجاد قوانین ترافیکی استفاده کرد.

سیستم ورودی میتواند به راحتی از یک سرور تستی به محیط شبکه اصلی منتقل شود و بنابراین می توانید سیستم را قبل از اینکه هر کاری تست نمایید.

علاوه بر اجرای آپدیت های دستی برای ماژولهای آنتی ویروس، ضد اسپم و ضد فیشینگ، می توانید از قوانین خاصی برای آپدیت های کاملا خودکار استفاده کنید.

مدیریت لایسنس

Kaspersky Security 8 for Linux Mail Server می تواند با یک کد فعالسازی،فعال گردد. همچنین محصول می تواند از طریق اشتراک لایسنس بگیرد.

مزایا

Kaspersky’s Linux mail server security شامل تکنولوژی های تشخیص اسپم پیشرفته است که به کاهش پیامهای اسپم که به ایمیل شما میرسند، کمک می کند.  بنابراین وقفه کمتری در کار کاربران پیش خواهد آمد.

به دلیل اینکه این محصول نرخ False Positive پایینی دارد، ایمیل شما از حفاظت سختگیرانه ای برخوردار خواهد بود- بدون مزاحمت و اختلالات ناشی از تشخیص نادرست حجم زیادی از ایمیل های قانونی به عنوان هرزنامه و قرنطینه شدن.

این محصول به منظور کاهش حملات اسپم از EASUS بهره می برد. ادغام آن با KSN تضمین می کند که سیستم ایمیل شما به صورت real time و با همان سرعتی که در پایگاه داده مبتنی بر ابر کسپرسکی در دسترس است، اطلاعات اسپم جدید را دریافت می کند.

به علاوه تکنولوژی مبتنی بر ابر Reputation Filtering کسپرسکی از ابزار آنالیز محتوای خاصی برای شناسایی اسپم ها استفاده می کند و از ظرفیت های Cloud نیز برای مقایسه استفاده می کند. در نتیجه شما از محصولی استفاده خواهید کرد که کمترین تاخیر در پردازش پیامها را داشته در حالیکه خطای False Positive پایینی نیز دارد و نرخ شناسایی کلی را بالا می برد.

ماژول ضد فیشینگ کسپرسکی همچنین از آپدیت های real-time از KSN مبتنی بر ابر استفاده می کند. بنابراین شما می توانید از مزایای شناسایی بهبود یافته که می تواند از سیستم Mail سازمان در برابر ایمیلهای حاوی لینک فیشینگ حفاظت کند، بهره ببرید.

با آخرین نسخه از موتور آنتی ویروس کسپرسکی، این محصول به نرخ بالای شناسایی و اسکن سریعتر دسترسی خواهد داشت تا بتوان ضمایم مخرب ایمیلها را سریعتر و بهتر تشخیص داد.

این محصول به منظور توان عملیاتی بالا طراحی شده است – بدون اثر قابل ملاحظه ای روی عملکرد سیستم ها و کمک می کند تا بهره وری سازمان افزایش یابد.

قوانین قدرتمند ترافیک ایمیل و پشتیبانی از OpenLDAP و Active Directory کمک می کند تا پالیسی ها سازمان خود را مستقر کنید و در عین حال به کاربران خود توانایی تنظیم لیست های deny/allow شخصی و مدیریت آیتم قرنطینه شده خود را بدهید. این امر سبب می شود تا تعداد تماس ها به helpdesk نیز کاهش یابد.

می توانید گزارشات و قابلیت های نظارتی این محصول را با سیستم نظارت موجود در سازمان خود ادغام کنید یا می توانید از طریق کنسول مدیریتی کسپرسکی نرم افزار را مدیریت کنید.

این محصول می تواند با Mail Transfer Agent (MTA) های مبتنی بر لینوکس مشهور مثل Postfix، Sendmail، Exim و qmail  ادغام شود. به علاوه به دلیل اینکه برنامه می تواند با سیستم های میل لینوکسی که با استفاده از AMaVis ادغام شود پس ارتقا از یک اسکنر آنتی ویروس منبع باز به حفاظت سختگیرانه این محصول مقدور است. این برنامه از IPv6 پشتیبانی می کند.

نیازمندی های سیستم