پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

Kaspersky Sandbox

Advanced threat protection without expensive security experts and tools

بررسی اجمالی

امروزه کسب و کارها با تهدیدات جدیدتر و پیچیده تری روبرو می شوند که معمولا  راهکارهای امنیتی سنتی و آنتی ویروسها را دور می زنند، حملاتی مانند بدافزارهای ناشناخته، ویروسهای جدید، باج افزارها و بهره برداری های Zero day افزایش یافته اند.

همچنین مجموعه ای از مهارت های امنیتی سایبری حرفه ای وجود دارد که دسترسی به آنها پر هزینه است. Kaspersky Sandbox به عنوان بخشی از Kaspersky Optimum Security بوده و از بهترین روشهای ساخته شده توسط کسپرسکی در برابر حملات پیچیده و APT استفاده می کند. با استفاده همزمان از EPP و EDR، این محصول امکان شناسایی پیشرفته کاملا خودکار را از طریق آنالیز تهدیدات در یک محیط ایزواله را فراهم می کند.

شناسایی

امکانات مدیریتی

مقیاس پذیری

ادغام

اشیا مشکوک در یک محیط ایزواله قرار گرفته و تجزیه و تحلیل عمیقی روی آنها صورت می گیرد تا به صورت خودکار تهدیدات جدید، ناشناخته و مخفیانه سریعا شناسایی و بلاک شوند.

نصب و اجرای Kaspersky Sandbox بسیار ساده است و به راحتی با  زیرساخت هر سازمانی حتی جاییکه تیم IT کاملی ندارند، هماهنگ خواهد شد.

با تنظیمات اساسی تا بیش از 1000 اندپوینت محافظت می شود.      مقیاس پذیری محصول ساده بوده و همواره حفاظت برای  زیرساخت های بزرگ فراهم است.           

قابلیت های شناسایی پیشرفته Kaspersky Sandbox به راحتی با EDR Optimum و Kaspersky endpoint security for Business ادغام شده و راهکار امنیتی چند لایه ای ایجاد می شود.

موارد استفاده

تقویت دفاع در برابر تهدیدات ناشناخته
کمبود نیروی IT نباید شما را از امنیت غافل کند.
راهکاری مقرون به صرفه برای شبکه های توزیع شده

تهدیدات

حملات مرتبا پیچیده تر می شوند. همچنین ابزارهای پیچیده ای توسط مهاجمان مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه کلی حملات هدفمند کاهش یافته است. از طرف دیگر هزینه استخدام متخصصان امنیتی با تجربه افزایش یافته است.

پس نیاز مبرمی به حفاظت مقرون به صرفه وجود دارد که بتوان بر موارد زیر غلبه کرد:

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

Kaspersky Endpoint Security For Business

Adaptive protection against advanced threats targeting your business

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform

Delivering effective corporate defenses against complex threats and targeted attacks

Kaspersky Endpoint Detection and Response Expert

Preventing business disruption by eliminating the risks posed by advanced threats