پشتیبانی 24/7 :

031-36691964 | 021-88203003

جستجو

ESET PROTECT Entry

حفاظت مدرن و چند لایه از ایستگاههای کاری، با قابلیت Machine learning قوی و مدیریت ساده

تکنولوژی چند لایه پیشرفته

 • امنیت کامپیوترها، موبایل و فایل سرورها
 • اندپوینتهای شرکت و موبایلها از طریق تکنولوژی چند لایه پیشرفته شامل امنیت فایل سرور، banking protection و … محفاظت می شوند.

حفاظت Easy to run

 • کم شدن هزینه نگهداری و زمان بیشتر برای کسب و کارتان
 • امنیتی ساده با حفظ تعادل در عملکرد، تشخیص و False positiveها خواهید داشت.
 • تجربه فردی و Machine learning قوی در این محصول ترکیب شده اند.

نصب و استقرار در کمتر از چند دقیقه

 • مدیریت ساده و آسان
 • مدیریت از راه دور
 • Single pane of glass برای نظارت بر تهدیدات، کاربران و موارد قرنطینه شده، فراهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

کامپوننتها

Management Console

پلتفرم مدیریت امنیت یکپارچه، امکان نظارت کامل بر شبکه را فراهم می کند. و به صورت Cloud و On-prem در دسترس است.

قابلیت ها

گروه ها و کاربران مختلف با مجوز، می توانند اجازه دسترسی به بخشی های محدودی از کنسول ESET PROTECT را داشته باشند. این قابلیت امکان ساده سازی مسئولیت ها در تیم های سازمانی بزرگ را می دهد.

گروههای پویا می تواند کامپیوترها را براساس وضعیت دستگاههای فعلی یا معیارهای ورودی تعریف شده، مرتب کند.

امکان گزارش گیری با بیش از 170 گزارش آماده وجود داشته همچنین می توانید گزارشهای سفارشی خود را از حداقل 1000 مرکز داده، ایجاد نمایید.

از الگوریتم جامع شناسایی سخت افزار استفاده می شود تا شناسایی ماشین براساس سخت افزارها ممکن باشد. این قابلیت اجازه می دهد تا به صورت خودکار محیط های سخت افزاری غیردائم، re-imaging و شبیه سازی شوند. بنابراین VDI این محصول نیاز به هیچ اقدامات دستی نداشته و کاملا خودکار است.

این قابلیت با دسترسی حفاظت شده (MFA) Multi Factor Authentication شروع می شود، کنسول  با یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر قانون (RBAC) تجهیز شده است.

به منظور بهبود آگاهی از موقعیت و نظارت بر شبکه، ESET PROTECT با ESET Inspect  که کامپوننت XDR پلتفرم ESET PROTECT محسوب می شود، کار می کند.

راهکاری آماده استفاده و یکپارچه شده با کنسول مدیریت ابری. برای هر سازمانی با هر اندازه ای ساده بوده و نیاز به پیش نیازهایی مثل مجوز و گواهی یا کامپوننتهای اضافه ندارد. Cloud MDM دستگاههای اندرویدی و Apple را پوشش می دهد.

پشتیبانی از دفاع در برابر تهدیدات پیشرفته به طرز قابل توجهی بهبود یافته و تهدیدات Zero-day مثل باج افزارها به سرعت از طریق آنالیز فایلهای مشکوک در محیط Sandbox شناسایی می شوند.

آپدیت کنسول را به ESET محول کنید. این کار در پس زمینه انجام خواهد شد و شما همیشه آخرین ورژن را خواهید داشت.

سازمانها می توانند پالیسی ها مختلفی برای کامپیوترها یا گروههای یکسان تنظیم کنند و می توانند پالیسی هایی برای مجوزهای وراثتی تعیین کنند. به علاوه سازمانها می توانند تنظیمات پالیسی را براساس کاربر پیکیربندی کرده و هر تعدادی از تنظیمات برای کاربران نهایی نیاز است، داشته باشند.

این محصول به طور کامل ابزار SIEM را پشتیبانی می کند و می تواند خروجی تمامی اطلاعات را در فرمت های JSON یا LEEF داده و امکان سازگاری با Security Operations Centers(SOC) وجود دارد.

رمزنگاری کامل دیسک در ESET PROTECT تعبیه شده است، مدیریت داده های رمزنگاری شده روی اندپوینتهای ویندوز و مک انجام می شود و داده های امنیتی بهبود یافته و به سازمان در حل مشکلات سازگاری با مقررات داده ای کمک می کند.

نه تنها ESET PROTECT از تمامی برنامه های نرم افزاری نصب شده در سازمان گزارش می دهد بلکه این موضوع برای سخت افزارها نیز امکان پذیر است.

Endpoint Protection

حفاظت چند لایه (Multi-Layered Protection) پیشرفته برای کامپیوترها، تلفن های هوشمند و ماشین های مجازی.
با بهره گیری از تکنولوژی چندلایه بهترین تعادل در عملکرد، تشخیص و False Positiveها را خواهید داشت و به صورت خودکار بدافزارها حذف و اصلاح می شوند.

قابلیت ها

تمامی اندپوینتها از طریق یک کنسول مدیریتی یکپارچه ESET PROTECT قابل مدیریت هستند.

پلتفرم های ESET Endpoint Protection امکاناتی برای شناسایی اپلیکیشن های Hijack شده یا ناهنجار داشته و در برابر حملات Fileless از شبکه شما حفاظت می کند. اسکنرهای اختصاصی برای چک کردن مداوم حافظه برای هر چیز مشکوکی، وجود دارد.

راهکارهای ESET از اطلاعات هوشمند تهدید بر مبنای حضور سراسری آنها استفاده می کنند تا تهدیدات را اولویت بندی کرده و به طور موثر حملات جدیدتر را بلاک نماید. به علاوه این راهکارها با قابلیت آپدیت مبتنی بر ابر، به سرعت و بدون نیاز به انتظار برای آپدیت های منظم روزانه به موارد شناسایی نشده رسیدگی می کند.

طراحی شده تا از دارایی های سازمان با لایه مخصوص حفاظتی که بر مرورگر تمرکز می کند، حفاظت کند. مرورگرها ابزار اصلی برای دسترسی به اطلاعات حساس و حیاتی در محیط اینترانت و ابری محسوب می شوند. قابلیت مرورگر امن، برای فرآیندهای مرورگر امکان حفاظت بیشتر از حافظه را همزمان با حفاظت از کیبورد فراهم کرده و به ادمین اجازه می دهد که URLهایی که نیاز به حفاظت دارند را به آن اضافه کند.

این قابلیت شناسایی آسیب پذیری های موجود در سطح شبکه را ممکن می سازد.

این قابلیت به شناسایی ارتباطات مخربی که توسط Botnetها استفاده می شوند، کمک می کند و در همان زمان فرایند های متخلف را نیز تشخیص می دهد. هر ارتباط مخربی که شناسایی شود، بلاک شده و به کاربر گزارش می شود.

تمامی محصولات ESET Endpoint در حال حاضر از Machine learning پیوسته به همراه سایر لایه های دفاعی ESET استفاده می کنند . این قابلیت به شکل خروجی تلفیقی و عصبی شبکه استفاده می شود. برای بررسی دقیق و عمیق شبکه، ادمین می تواند حالت خاصی از Machine learning را فعال کرده که حتی بدون اینترنت نیز کار می کند.

قابلیت Sandbox به شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح بدافزارهای مبهم کمک می کند.

یک لایه حفاظتی بیشتر که از کاربران در برابر باج افزار دفاع می کند. این تکنولوژی بر تمامی اپلیکیشن های اجرا شده براساس رفتار و اعتبار  آنها نظارت کرده و آنها را ارزیابی می کند. این قابلیت طراحی شده تا فرآیندهایی را که رفتار باج افزاری دارند، شناسایی و بلاک کند.

سیستم HIPS، بر فعالیت های سیستم نظارت داشته و از مجموعه ای از قوانین از پیش تعریف شده برای تشخیص و متوقف کردن رفتار مشکوک استفاده می کند.

ESET در اولین محصولات خود، لایه ای به راهکارهایش اضافه کرد که از Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) حفاظت می کند. این اسکنر محیط امنیتی پیش از boot را بررسی کرده و طراحی شده تا بر یکپارچگی Firmware نظارت کند. تغییرات آن را شناسایی کرده و به کاربر اطلاع می دهد.

اسکنر حافظه پیشرفته ESET بر رفتار فرآیند مخرب نظارت کرده و زمانی که در حافظه قرار می گیرند آنها را اسکن می کند. بدافزارهای Fileless که بدون نیاز به کامپوننتی در فایل سیستم عمل می کنند را شناسایی می کند. تنها اسکن حفاظه می تواند چنین حملات مخربی را شناسایی و متوقف کند.

این قابلیت بر برنامه هایی که معمولا قابل اکسپلویت هستند مثل مرورگرها، مستند Readerها، ایمیل کلاینتها و جاوا، فلش و … نظارت دارد و بجای اینکه هدف آن CVE شناخته شده باشد، روی تکنیک های بهره برداری تمرکز می کند. این قابلیت منجر به بلاک شدن تهدید در سیستم می شوند.

 حملات خودکاری که تلاش دارند از تکنیک های حدس پسورد برای دسترسی به شبکه استفاده کنند را شناسایی و بلاک می کند.

File Server Security

حفاظت Real time برای اطلاعات موجود در تمام سرورها و مکانهای ذخیره فایل سازمان، مثل OneDrive، سرورهای چند منظوره و … در جهت تضمین تداوم کسب و کار را مقدور می سازد.

قابلیت ها

تمامی محصولات ESET Endpoint در حال حاضر از Machine learning پیوسته به همراه سایر لایه های دفاعی ESET استفاده می کنند. این قابلیت به شکل  خروجی تلفیقی و عصبی شبکه استفاده می شود. برای بررسی دقیق و عمیق شبکه، ادمین می تواند حالت خاصی از Machine learning را فعال کرده که حتی بدون اینترنت نیز کار می کند.

سیستم HIPS، بر فعالیت های سیستم نظارت داشته و مجموعه قوانین از پیش تعریف شده ای برای تشخیص و متوقف کردن رفتار مشکوک استفاده می شود.

یک لایه حفاظتی بیشتر که از کاربران در برابر باج افزار دفاع می کند. این تکنولوژی بر تمامی اپلیکیشن های اجرا شده براساس رفتار و اعتبار آنها نظارت کرده و آنها را ارزیابی می کند. این قابلیت طراحی شده تا فرآیندهایی را که رفتار باج افزاری دارند، شناسایی و بلاک کند.

اسکنر حافظه پیشرفته ESET بر رفتار فرآیند مخرب نظارت کرده و زمانی که در حافظه قرار می گیرند آنها را اسکن می کند. بدافزارهای Fileless که بدون نیاز به کامپوننتی در فایل سیستم عمل می کنند را شناسایی می کند. تنها اسکن حافظه می تواند چنین حملات مخربی را شناسایی و متوقف کند.

این قابلیت شناسایی آسیب پذیری های موجود در سطح شبکه را ممکن می سازد. این لایه، لایه مهم حفاظتی ای در برابر گسترش بدافزارها، حملات  Network-conducted و بهره برداری از آسیب پذیری ها برای هر وصله ای که هنوز منتشر یا نصب نشده، محسوب می شود.

این محصول قابلیت نصب روی محبوب ترین توزیع های لینوکس دارد، مثل ورژن های RedHat و SuSE که با استاندارد File-System-Hierarchy مطابقت دارند. به هیچ کتابخانه خارجی به جز LIBC نیاز ندارد.

این قابلیت به شناسایی ارتباطات مخربی که توسط Botnetها استفاده می شوند، کمک می کند و در همان زمان فرایندهای متخلف را نیز تشخیص می دهد. هر ارتباط مخربی که شناسایی شده است، بلاک و به کاربر گزارش می شود.

 بعد از اینکه نصب روی یک سرور انجام شود، ESET می تواند OneDrive را اسکن کرده و امکان نظارت بر اعتبار منابع ذخیره شرکت را دارد.

ESET LiveGuard پیشرفته، لایه دیگری از امنیت را برای راهکارهای امنیتی فایل سرور، با استفاده از تکنولوژی مبتنی بر ابر Sandbox فراهم کرده تا بتوان حملاتی جدیدی که قبلا مشاهده نشده را شناسایی کرد.

این محصولات با بهره گیری از قابلیت Antimalware Scan Interface(AMSI) حفاظت بدافزاری بیشتری برای کاربران، داده ها و اپلکیشن ها و محیط کاری فراهم می کند. به علاوه از سرویس رابط کاربری حفاظت شده استفاده می کند که ماژول امنیتی جدید موجود در ویندوز است که تنها اجازه بارگذاری کدهای امضا شده و معتبر را میدهد و حفاظت بهتری در برابر حملات  تزریق کد خواهد داشت.

این قابلیت بر برنامه هایی که معمولا قابل اکسپلویت هستند مثل مرورگرها، مستند Readerها، ایمیل کلاینتها و جاوا، فلش و … نظارت دارد و بجای اینکه هدف آن CVE شناخته شده باشد، روی تکنیک های بهره برداری تمرکز می کند. در نهایت این قابلیت تهدیدات موجود در سیستم را بلاک می کند.

قابلیت Sandbox به شناسایی رفتار واقعی پنهان شده در زیر سطح بدافزارهای مبهم کمک می کند.

ESET Security for Microsoft SharePoint از ESET Inspect کامپونتت XDR در پلتفرم ESET PROTECT پشتیبانی می کند. این امر سبب آنالیز و اصلاح سریعتر مشکلات امنیتی شبکه خواهد بود.

مقایسه کنید و مناسبترین محصول را انتخاب نمایید:

مواردی که امکان اضافه شدن دارند با علامت + مشخص شده اند.

ESET Protect Elite

All-in-one prevention, detection & response combining enterprise-grade XDR with complete multilayered protection
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

ESET Protect Complete

Complete, multilayered protection for endpoints, cloud applications & email, the #1 threat vector
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

ESET Protect Advanced

Best-in-class endpoint protection against ransomware & zero-day threats, backed by powerful data security
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

ESET Protect Entry

Modern multilayered endpoint protection featuring strong machine learning and easy-to-use management
 • Console
 • Modern Endpoint Protection
 • File Server Security
 • Full Disk Encryption
 • Advanced Threat Defense
 • Cloud App Protection
 • Mail Security
 • Vulnerability & Patch Management
 • Detection and Response
 • Multi-Factor Authentication
 • Security Services

نیازمندی های سیستم